Osiągnięcia
2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

Powiatowe Zawody w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców
21.05.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Dziewczęta:
Nasz zespół w składzie Marlena Dziołak, Julia Kula, Dominika Czyżak zajął 4 miejsce.

Chłopcy:
Nasz zespół w składzie Dominik Pomogier, Andrzej Kosior, Paweł Przychodny zajął 3 miejsce.

Powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt w Mietkowie
21.05.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasz zespół zajął 4 miejsce. W skład naszej drużyny weszły: Korotarz Martyna, Jabłońska Klaudia, Ostańska Paulina, Gorczyca Marta, Prymaka Patrycja, Skóra Małgorzata, Dziołak Marlena, Borzęcka Jolanta, Janiszewska Joanna, Poręba Patrycja, Kalinowska Beata, Lubczyńska Emilia. Gorąco dopingowały nam Jasińska Ula i Ola, Pasek Joanna, Krawczyk Katarzyna, Białas Monika i Tokarz Ola. Opiekunem dziewcząt był pan Adam Nadbrzeski.

X Konkurs Matematyczny Gmin Ślężańskich
15.05.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła szóste miejsce w konkurencji drużynowej.

W konkurencji indywidualnej: 
Robert Cugier zdobył 15 miejsce, Marta Schreiber zdobyła 24 miejsce, Andrzej Kosior zdobył 28 miejsce (w konkursie brało udział 42 uczniów).

Halowy turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Siechnic
08.05.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasz zespół zdobył 5 miejsce.

Święto Ziemi w oddziale zamejscowym
22.04.2013 Gimnazjum szkolny relacja

Jury wyłoniło następujące miejsca:
I miejsce kl. IIf
II miejsce kl.III e
III miejsce kl. IIIf 

Ogólnopolski Konkurs "Twoja wiedza i czujka czadu w domu..."
09.04.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Zwycięzcy eliminacji powiatowych (kategoria wiekowa 13 - 16 lat)
Magdalena Bednarska kl. IId Gimnazjum w Siechnicach
Natalia Chmiel kl. Ib Gimnazjum w Siechnicach
Marta Kudryk kl. IIb Gimnazjum w Siechnicach
Julia Kula kl. IIc Gimnazjum w Siechnicach
Aleksandra Stachów kl. Ib Gimnazjum w Siechnicach 

II Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
27.03.2013 Gimnazjum szkolny relacja

miejsce I - Ewelina Brychcy (kl. 3e)
miejsce II - Dominika Kowalska, Katarzyna Płazińska (kl. 2e, 2f)
miejsce III - Julia Kula (kl. 2c)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Młodzież zapobiega pożarom" - etap wojewódzki
20.03.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce: Aleksandra Jędzrzejczak, kl. IIIc
Ponadto praca Marty Kolanko kl. IIe z Oddziału w Św. Katarzynie zakwalifikowała się na finał konkursu organizowanego przez Związek Strażaków w Saksoni.

Powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt w Kątach Wrocławskich
14.03.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasz zespół zdobył 4 miejsce.
Skład drużyny: Ola Jasińska, Ula Jasińska, Marlena Dziołak, Dominika Czyżak, Marta Kudryk, Patrycja Prymaka, Asia Pisching, Julia Kula, Asia Pasek, Marta Gorczyca, Natalia Garbowska, Patrycja Poręba, Kamila Wojtasik, Andżelika Madej, Ola Głębocka, Beata Kalinowska, Paulina Łopuszyńska. Opiekunem drużyny była Katarzyna Haśkiewicz.

Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców w Jordanowie
12.03.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasz zespół w składzie Andrzej Kosior, Paweł Przychodny, Kuba Gigiel, Rafał Szymanek, Patryk Łomnicki, Dominik Pomogier, Konrad Stępień, Krzysztof Motowidło, Krzysztof Jopek, Filip Wałęcki, Kacper Karkut, Marcin Standio, Mateusz Wielgus zajął V miejsce. Opiekunem grupy była pani Katarzyna Haśkiewicz.

Wojewódzki Konkurs Plastycznego Ptak - miedzy niebem a ziemią
10.03.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Zosia Wiktorek została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Ptak - miedzy niebem a ziemią.

Dolnośląski Konkurs Recytatorski - etap powiatowy
06.03.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Arkadiusz Sabat zajął pierwsze miejsce i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

Międzygimnazjalny Konkurs "Tajemnicze i dziwne miejsca Dolnego Śląska"
06.03.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Uczniowie Paulina Jędrzejewska, Marlena Dziołak, Marta Schreiber i Andrzej Kosior przygotowali prezentację nt. Jaskini Niedźwiedziej i zajęli 4 miejsce. Opiekunami tego projektu były panie Dorota Kossobudzka i Kazimiera Mucha.

I Szkolny Turniej Szachowy
28.02.2013 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce: Mateusz Kościelski z klasy 3e
2 miejsce: Marlena Dziołak z klasy 3c
3 miejsce: Daniel Figaj z klasy 3a

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
26.02.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce zajął: Andrzej Kosior z 3b 
II miejsce: Kacper Grzeszczyk z 3e
III miejsce: Konrad Kurasiewicz z 3a

II Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku - etap szkolny
26.02.2013 Gimnazjum szkolny relacja

Do finału Mistrzostw zakwalifikowało się pięcioro uczniów: Marlena Dziołak z kl. 3C, która bezbłędnie rozwiązała wszystkie zadania eliminacyjne oraz Dominika Czyżak z kl. 2b, Melania Mieczkowska z kl. 1A, Marcin Pacyna z kl. 3D i Oskar Skwarek z kl. 2D.

Konkurs recytatorski - etap szkolny
22.02.2013 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce zajął Kacper Karkut z klasy 2c
II miejsce Arkadiusz Sabat z 2d
III miejsce Maria Komenda z 1c

Wyróżnienia otrzymały:
Joanna Pisching, Julia Kula, Marta Kudryk, Magdalena Bednarska, Marta Schreiber.

Laureaci konkursu: Kacper Karkut, Arkadiusz Sabat, Maria Komenda, a także Joanna Pisching wezmą udział w etapie powiatowym Konkursu Recytatorskiego w Siechnicach.

Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców w Siechnicach
24.01.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasz zespół zdobył 5 miejsce.
W skład drużyny wchodzili: Paweł Przychodny, Andrzej Kosior, Dominik Pomogier, Krzysiek Motowidło, Szymon Ryżlewicz, Marcin Standio, Kacper Karkut, Konrad Stępien, Krzysztof Jopek, Robert Cugier, Mateusz Kalata. Opiekunem drużyny była Katarzyna Haśkiewicz.

Powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt w Siechnicach
23.01.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasz zespół zdobył 3 miejsce.
Drużyna gimnazjum w Siechnicach: Dominika Czyżak, Marta Kudryk, Marlena Dziołak, Asia Pasek, Julka Kula, Ala Mazur, Beata Kalinowska, Marcelina Bronowicka, Patrycja Prymaka, Paulina Kluge. Opiekunem drużyny była pani Katarzyna Haśkiewicz.

"zDolny Ślązak Gimnazjalista" - finał
08.01.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Do Finału Konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista" - blok przyrodniczy zakwalifikowała się uczennica klasy 3c Marta Schreiber.

Gminny Konkurs Plastyczny na Witraż Bożonarodzeniowy
20.12.2012 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Małgorzata Hajdaczuk kl. Ia
II miejsce: Inga Hornik kl. Ie
III miejsce: Magdalena Sosna kl. IIb
Wyróżnienie: Łukasz Jabłonka, Justyna Malarz, Justyna Frysztak 

Konkurs na Najpiękniejszy Stół Wigilijny
18.12.2012 Gimnazjum szkolny relacja

Nagroda: Klaudia Cieślak, Bartek Matysiak
Nagroda: Natalia Grabowska, Marta Gorczyca
Wyróżnienie: Zofia Wiktorek, Izabela Szydłowska, Paulina Stasienko

Międzypowiatowe zawody w piłce koszykowej dziewcząt w Oleśnicy
17.12.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasze koszykarki zdobyły 3 miejsce.
Naszą szkołę reprezentowały: Ula Jasińska, Ola Jasińska, Asia Pasek, Julka Kula, Marta Kudryk, Dominika Czyżak, Marcelina Bronowicka, Ola Głębocka, Asia Janiszewska, Patrycja Prymaka, Klaudia Foltyn. Opiekunką grupy była pani Katarzyna Haśkiewicz.

Zawody w Piłce Koszykowej Dziewcząt w Siechnicach
11.12.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasze koszykarki zdobyły 1 miejsce.
W skład naszej drużyny weszły: Ula Jasieńska, Ola Jasińska, Asia Pasek, Marta Kudryk, Julka Kula, Marcelina Bronowicka, Asia Janiszewska, Patrycja Prymaka, Klaudia Foltyn, Dominika Czyżak. Opiekunem drużyny była pani Katarzyna Haśkiewicz.

Konkurs "Pierniki jak marzenia"
10.12.2012 Gimnazjum szkolny relacja

W Oddziale Zamiejscowym Świętej Katarzynie:
Grand Prix: Katarzyna Płazińska
Nagroda: Marta Szczygieł

W Gimnazjum w Siechnicach:
Grand Prix: Aleksandra Tokarz
Nagroda: Zofia Wiktorek
Nagroda: Julia Kula
Nagroda: Olga Zgud

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

XVI Powiatowy Konkurs "Mój świat - moja Poezja"
09.12.2012 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce: Emilia Lubczyńska – kl.1d
II miejsce: Aleksandra Głowacka - kl.2a
III miejsce: Klaudia Sebzda - kl.1a

Wyróżnienia otrzymały:
Wiktoria Mączka - kl.2a
Angelika Banach – kl.2a
Patrycja Prymaka - kl.1d

"zDolny Ślązak Gimnazjalista" - etap powiatowy
01.12.2012 Gimnazjum zewnętrzny

Do etapu powiatowego konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:
blok przyrodniczy: Tomasz Bańkowski, Krzysztof Jopek, Paulina Jędrzejewska, Kacper Karkut, Andrzej Kosior, Marta Schreiber, Michał Sikora, 
blok matematyczno-fizyczny: Paulina Jedrzejewska, Marta Schreiber,
blok humanistyczny: Marta Schreiber, 
język angielski: Tomasz Bańkowski, Julia Kimaro, Andrzej Kosior.

X Turniej Matematyczny Dla Uczniów Gimnazjum
27.11.2012 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce - zespół z kl. IIIc w składzie: Marta Schreiber, Monika Kita i Marlena Dziołak
II miejsce - drużyna z kl. IIIb w składzie: Andrzej Kosior, Paweł Przychodny i Piotr Kasprowicz
III miejsce - drużyna z kl. IId w składzie: Mikołaj Ziobrowski, Jakub Borkowski, Dominik Belter
IV miejsce - uplasowały się ex aequo dwie drużyny:
- kl. IIIa, w składzie: Paulina Jędrzejewska, Ewelina Jadowska i Natalia Ciura
- kl. IIb, w składzie: Krzysztof Jopek, Kacper Wojciechowski i Sebastian Sarnecki
Warto wyróżnić zespół z klasy IIc, który zajął V miejsce: Marcin Standio, Kacper Karkut i Bartosz Rozwadowski

Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej Dziewcząt
27.11.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasze koszykarki zdobyły 1 miejsce w powiecie i zakwalifikowały się do zawodów międzypowiatowych.

Szkolny konkurs fotograficzny "Moja gmina w obiektywie"
05.11.2012 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Agata Rynczkowska z 3 C
II miejsce ex aequo: Marta Kudryk z 2 B, Klaudia Musiał z 3 A
III miejsce: Aleksandra Głowacka z 2 A 
Wyróżnienie: Kamila Piotrowska z 1A 

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej w Siechnicach
30.10.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja gimnazjum zajęła V miejsce.

Finał strefy wrocławskiej w unihokeju chłopców
23.10.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja w składzie: Paweł Przychodny, Andrzej Kosior, Tomek Borecki, Paweł Poręba, Krzysiek Motowidło, Kuba Gigiel, Łukasz Mączka, Bartek Wiśniewski, Filip Wałecki, Mateusz Kalata pod opieką pani Katarzyny Haśkiewicz zajęła wysokie IV miejsce.

Dolnośląskie Zawody w Strzelectwie Sportowym
22.10.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasza szkoła zajęła 24 miejsce. Najlepszym strzelcem wśród naszej ekipy okazał się Jan Sznajder, który zajął bardzo wysokie 7 miejsce.

Finał strefy wrocławskiej w unihokeju dziewcząt
22.10.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja w składzie: Paulina Ostańska, Marlena Dziołak, Marta Schreiber, Wiktoria Mączka, Ola Sabat, Patrycja Prymaka, Patrycja Poręba, Marta Gorczyca, Marta Kudryk, pod opieką pani Katarzyny Haśkiewicz zajęły wysokie III miejsce.

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne
18.10.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Andrzej Kosior zajął I miejsce w skoku w dal
Paweł Przychodny zajął II miejsce w rzucie oszczepem
Marta Kudryk zajęła II miejsce w skoku w dal
Emilia Lubczyńska zajęła I miejsce w biegu na 600 m

Szkolny konkurs recytatorski pt. "Poezja Karola Wojtyły"
10.10.2012 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce zajął Arkadiusz Sabat uczeń kl. II d
II miejsce zajęły dwie uczennice Paulina Jędrzejewska kl. III a oraz Magdalena Bednarska kl. II d
III miejsce przypadło uczennicy kl. II a Joannie Pisching