Osiągnięcia
2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

Konkurs Czytelniczy "Bliżej książki"
06.06.2011 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Aleksandra Roman z III B (66pkt.) 
II miejsce: Kamil Gaweł z III B (65pkt.)
III miejsce ex aequo: Joanna Bożyk z III C (63pkt.), Klaudia Rozwadowska 2A (63pkt.)

Nieustający Konkurs Czytelniczy
01.06.2011 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Klaudia Nowak z kl. II B (73,5 punktu) 
II miejsce: Roksana Skwarek z kl. II D (71,5 punktu) 
III miejsce: Aleksandra Roman z kl. III B (69,5 punktu)

Konkurs "Szlifuj się"
19.04.2011 Gimnazjum zewnętrzny relacja

III miejsce w konkursie zajął uczeń naszego gimnazjum Grzegorz Czerniejewski z kl. 3A

Szkolny konkurs recytatorski
11.03.2011 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce zajęła Aleksandra Kępa z 3f
II miejsce Klaudia Nowak z 2b
III miejsce Izabela Sobczyk z 3a
Wyróżnienia otrzymali: Elżbieta Przerada z 2a, Robert Cugier z 1a, Joanna Bożyk z 3c

Powiatowe Zawody Dziewcząt w Piłce Ręcznej w Jordanowie
03.03.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja Dziewcząt Gimnazjum w Siechnicach zajęła VII miejsce

Powiatowe Zawody Chłopców w Piłce Ręcznej w Jordanowie
02.03.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja Chłopców Gimnazjum w Siechnicach zajęła IV miejsce

Powiatowe Zawody Chłopców w Siatkówce w Siechnicach
09.02.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja Chłopców Gimnazjum w Siechnicach zajęła IV miejsce

Powiatowe Zawody Dziewcząt w Siatkówce w Siechnicach
08.02.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja Dziewcząt Gimnazjum w Siechnicach zajęła VI miejsce

Szkolny konkurs "Najpiękniejsze stoły wigilijne 2010"
22.12.2010 Gimnazjum szkolny relacja

Przyznano dwie równorzędne nagrody dla:
- Moniki Ciućki i Pauliny Gabor oraz Agaty Ludwy i Izy Bojarskiej,
- wyróżnienie dla Wanesy Rorat.

V Gminny Konkurs Plastyczny na Witraż Bożonarodzeniowy
20.12.2010 Gimnazjum szkolny relacja

W kategorii szkół podstawowych:

  • 1 miejsce: Mazur Małgorzata SP. RADWANICE
  • 2 miejsce: Magdalena Bednarska kl. VI KSP KOTOWICE
  • 3 miejsce: Zofia Wiktorek kl.V KSP KOTOWICE
  • wyróżnienie: Aleksandra Sikora kl. V SP ŻERNIKI WROCŁAWSKIE 

W kategorii Gimnazjum:

  • 1 miejsce: Aleksandra Kępa, Tomasz Mucha kl.3F
  • 2 miejsce: Paulina Stasieńko kl.1D 
  • 3 miejsce: Natalia Ciura i Paulina Jędrzejewska kl. 1A 
  • wyróżnienie: Aleksandra Sabat kl. 1D, Ewelina Jadowska kl. 1A
     
Powiatowe Zawody Chłopców w Koszykówce w Kamieńcu Wrocławskim
09.12.2010 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja Chłopców Gimnazjum w Siechnicach zajęła IV miejsce

Powiatowe Zawody Dziewcząt w Koszykówce w Kamieńcu Wrocławskim
08.12.2010 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja Dziewcząt Gimnazjum w Siechnicach zajęła VII miejsce

Konkurs Matematyczny "Koma"
04.12.2010 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Do finału konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

  • Justyna Jagiełło,
  • Karol Kubera,
  • Joanna Bożyk,
  • Michał Sikora.
Szkolny konkurs wiedzy o AIDS
01.12.2010 Gimnazjum szkolny relacja

Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce - Adam Sulak IIf
  • II miejsce - Aleksandra Lipska IIIf, Mateusz Lipecki IIf, Dawid Kozów IIf
  • III miejsce - Paulina Tomaszewska IIf, Tomasz Mucha IIIf
Szkolny konkurs fotograficzny "Moja gmina w obiektywie"
01.12.2010 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Tomasz Mucha z 3f
II miejsce: Wanesa Rorat z 3b
III miejsce: Mateusz Kalata z 1a

Wyróżnienia: Paulina Jędrzejewska z 1a, Mateusz Miech z 3a, Katarzyna Prokopiuk z 2c, Agata Ryczkowska z 1c, Klaudia Włodarczyk z 3d.

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców w Łanach
15.10.2010 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasza reprezentacja zajęła II miejsce

Szkolny konkurs recytatorski pt. "Poezja Karola Wojtyły"
08.10.2010 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce zajęła Paulina Jędrzejewska, uczennica kl. I a
II miejsce przyznano dla Wanesy Rorat, uczennicy kl. III b
III miejsce przypadło Klaudii Nowak z kl. II b

Wyróżnienia otrzymały następujące uczennice:

  • Andżelika Ławicka z kl. II b
  • Joanna Bożyk z kl. III c
  • Klaudia Lipczyńska z kl. II c