Osiągnięcia
2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

Powiatowe Zawody w Plażowej Piłce Siatkowej
31.05.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Drużyna chłopców zajęła III miejsce.

X Powiatowy Konkurs Języków Obcych
11.05.2012 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Klasy I: Bednarska Magdalena 1d, Karkut Kacper 1c, Wąsik Martyna 1b
Klasy II: Cugier Robert 2a, Schreiber Marta 2c, Sabat Aleksandra 2d
Klasy III: Krawczyk Patryk 3a, Reszka Wiktoria 3a, Wolszczak Michał 3b

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Siechnic
10.05.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Nasi zawodnicy zajęli III miejsce. Laur najlepszego strzelca przypadł Andrzejowi Kosiorowi z Siechnic.

Nieustający Konkurs Czytelniczy
07.05.2012 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce ex aequo: Andżelika Ławicka i Klaudia Nowak z kl. 3 B (42 punkty)
II miejsce: Katarzyna Brzezicka z kl. 1 D (40 punktów) 
III miejsce: Maria Przystawska z kl. I D (39 punktów) 

I Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
28.03.2012 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Magdalena Soboń (piosenka "Spider's Web" - Katie Melua)
II miejsce: duet Dominika Kowalska oraz Katarzyna Płazińska (piosenka "Skyscraper" - Demi Lovato)
III miejsce: Ewelina Brychcy (piosenka "Welcome to Burlesque" - Cher)

Wyróżnienia:
- Marta Kudryk (piosenka "Satellite" - Lena)
- Karolina Stachów (piosenka "Someone like you" - Adele)
- Katrarzyna Szydełko (piosenka "Sweet Dreams" - Merilyn Manson)
- duet Anna Besz i Aleksandra Czerwińska (piosenka "Hallelujah" - Alexandra Burke) 

Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora GOKiS w Kobierzycach
25.03.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Po zaciętych meczach i wspaniałej walce nasi zawodnicy zajęli I miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomek Czyżak.

Konkurs o liczbie π
14.03.2012 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Marlena Dziołak, Marta Schreiber kl. 2C
II miejsce: Dawid Kozów, Adam Sulak kl. 3F
III miejsce: Andrzej Kosior, Paweł Poręba kl. 2B 

Gminny Konkurs Recytatorski - etap szkolny
12.03.2012 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce: Arkadiusz Sabat (1D)
2 miejsce: Julia Kula (1C)
3 miejsce: Elżbieta Przerada (3A)
Wyróżnienia otrzymali: Kacper Karkut, Joanna Pisching, Marta Schreiber.

Arkadiusz Sabat Julia Kula oraz Elżbieta Przerada będą reprezentować Gimnazjum w rejonowych eliminacjach recytatorskich w Kobierzycach dnia 18.03.2012 r.

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców
08.03.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Po zaciętych meczach w grupie chłopcy w meczu finałowym o 3 miejsce pokonali drużynę z Kamieńca Wrocławskiego. Najwięcej bramek w naszej drużynie zdobył Tomek Czyżak.

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt
02.03.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Drużyna z Gimnazjum zajęła 6 miejsce.

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców
01.03.2012 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Drużyna z Gimnazjum zajęła 6 miejsce.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
14.02.2012 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się Michał Ruszniak i Michał Sikora

Konkurs Fotograficzny "Tam gdzie nogi poniosą"
01.02.2012 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce ex aequo: KATARZYNA PROKOPIUK IIIC, AGNIESZKA JASIEWICZ IA
II miejsce ex aequo: MARTA KUDRYK IB, AGNIESZKA GŁOWACKA IIIC
III miejsce ex aequo: ADRIANNA DEMSKA IA, PAULINA JĘDRZEJEWSKA IIA

zDolny Ślązak Gimnazjalista
03.01.2012 Gimnazjum zewnętrzny

Do etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista zakwalifikowali się:

Blok humanistyczny: Krzysztof Jopek kl.1b, Andrzej Kosior kl.2b, Marcin Pacyna kl.2d
Blok matematyczno-fizyczny: Krystian Procyk kl.2d, Andrzej Kosior kl.2b
Blok przyrodniczy: Dominik FIGAJ kl.3c, Andrzej Kosior kl.2b
Język angielski: Marlena Dziołak kl. 2c, Dawid Kozów kl.3f, Adam Sulak kl.3f, Jakub Tarnowski kl.3e

Konkurs na najpiękniejszą szopkę betlejemską
21.12.2011 Gimnazjum zewnętrzny

Wyróżnienie: Karolina Bednarz (kl. 3e)

Konkurs na Stół wigilijny
20.12.2011 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce: Klaudia Smolis i Klaudia Lipczyńska.

Wyróżnienia otrzymali: Elżbieta Przerada i Dominika Sowińska oraz Marcin Pacyna i Krystian Procyk.

XI Gminny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych
20.12.2011 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce w kategorii gimnazjum: Gimnazjum w Siechnicach kl. IIa, kl. IIb

Konkurs Plastyczny "Młodzież zapobiega pożarom"
19.12.2011 Gimnazjum zewnętrzny

I miejsce: Aleksandra Jędrzejczak
II miejsce: Krzysztof Ner
III miejsce: Marta Kolanko

VI Gminny Konkurs Plastyczny na Witraż Bożonarodzeniowy
19.12.2011 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Kategoria szkoły podstawowe:
I miejsce: Dawid Mazur, SP Radwanice
II miejsce: Wiktoria Kosior, SP Św. Katarzyna
III miejsce: Wiktoria Przychodna, SP Siechnice 

Kategoria gimnazjum: 
I miejsce: Magdalena Sosna
II miejsce: Marta Kolanko
III miejsce: Paulina Stasieńko 

Konkurs Impresjoniści creative, konkurs powiatowy
10.12.2011 Gimnazjum zewnętrzny

III miejsce: Klaudia Nowak III B

Konkurs "Pierniki jak marzenia"
10.12.2011 Gimnazjum szkolny relacja

W Gimnazjum w Siechnicach nagrody otrzymali:
1 miejsce: Klaudia Smolis
2 miejsce: Marcin Pacyna
Wyróżnienie: Julia Kula 

W Oddziale Zamiejscowym w Świętej Katarzynie:
1 miejsce: Karolina Kozów
Wyróżnienia: Monika Białas, Katarzyna Krawczyk, Klaudia Jabłońska 

Powiatowy Konkurs Poetycki pt. "Mój świat, moja poezja"
09.12.2011 Gimnazjum zewnętrzny relacja

W kategorii gimnazjalistów: 
II miejsce: Jagoda Semeniuk (2D) za wiersz "Marionetka"
III miejsce ex aequo: Paulina Jędrzejewska (2A) - "Nadzieje", Magdalena Bednarskia (1D) - "Wokół nas"
Wyróżnienia: Elżbieta Przerada (3A) za wiersz "Pragnienie" i Karolina Żuryk (3D) za "Dzieciństwo"

VII edycja Konkursu KOMA
04.12.2011 Gimnazjum szkolny relacja

Do szkolnego finału dostali się:

  1. Jakub Tarnowski kl. III E (34 pkt),
  2. Michał Sikora kl. IIF (31 pkt),
  3. Dawid Kozów kl. III F (30 pkt),
  4. Adam Sulak kl. III F (28 pkt).
IX Turniej Matematyczny dla uczniów Gimnazjum w Siechnicach
30.11.2011 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Ewelina Jadowska, Paulina Jędrzejewska, Robert Cugier - klasa II a
II miejsce: Magdalena Gołaś, Marlena Dziołak, Marta Schreiber - klasa II c
III miejsce: Dawid Kozów, Mateusz Lipecki, Adam Sulak - klasa III f

Powiatowe Zawody w Piłce koszykowej chłopców
24.11.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Po dwóch wygranych i dwóch przegranych meczach, chłopcy zajęli wysokie 3 miejsce, zdobywając puchar oraz pamiątkowe medale. Gratulujemy.

Powiatowe Zawody w Piłce koszykowej dziewcząt
23.11.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Po zacieklej walce nasze dziewczęta uklasyfikowały się na 6 miejscu. Gratulujemy i wierzymy, że za rok będzie lepiej.

Dolnośląskie Zawody Strzeleckie
26.10.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Chłopcy: Aleksander Rydz z 1C - 7 miejsce 
Dziewczęta: Magda Bednarska z 1D - 13 miejsce

Zawody Strefy Wrocławskiej w Unihokeju Dziewcząt
26.10.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

III miejsce - reprezentacja w składzie: Ola Gogolewska, Magda Kaczmar, Ela Przerada, Ola Sabat, Wiktoria Mączka, Klaudia Nowak, Paulina Ostańska

Zawody Strefy Wrocławskiej w Unihokeju Chłopców
25.10.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

IV miejsce - reprezentacja w składzie: Paweł Przychodny, Maciek Połujan, Mateusz Lędzioszek, Tomek Borecki, Łukasz Mączka, Tomek Czyżak, Patryk Krawczyk, Przemek Karolczuk

Szkolny konkurs recytatorski "Poezja Karola Wojtyły"
18.10.2011 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Arkadiusz Sabat z Id
II miejsce: Magdalena Bednarska z Id
III miejsce: Julia Kula z Ic

Wyróżnienia otrzymali: Kacper Karkut z Ic oraz Paulina Jędrzejewska z IIa.

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej
13.10.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja gimnazjum zajęła II miejsce

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne
27.09.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe

Rzut oszczepem: Tomasz Czyżak 3A - II miejsce
Rzut dyskiem: Patryk Krawczyk 3A - II miejsce
Bieg na 1000m: Andrzej Kosior 2 B - II miejsce

V Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia
24.09.2011 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Bieg 1400 m: Mateusz Jaworek - 8 miejsce, Paweł Przychodny - 10 miejsce
Rzuty do kosza na czas: Przemysław Karolczuk - 2 miejsce