Osiągnięcia
2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

Międzypowiatowy Konkurs Literacki "Uruchom swoją wyobraźnię"
06.06.2014 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Wyróżnienie zdobyła uczennica klasy I E – Joanna Wojciechowicz

I Przełajowy Bieg Pamięci Powstań Śląskich, Kędzierzyn-Koźle
31.05.2014 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher zajął 2 miejsce w kategorii klas gimnazjalnych na dystansie 1,5 km z czasem 5:14

Konkurs o liczbie π
19.05.2014 Gimnazjum szkolny relacja

Trzy najlepsze drużyny otrzymały nagrody: 
I miejsce: Paulina Kubas, Marta Szczygieł (IIIF) 
II miejsce: Dominika Czyżak, Krzysztof Jopek (IIIB)
III miejsce: Julia Kula, Bartosz Rozwadowski (IIIC)

Finał XII Powiatowego Konkursu Języków Obcych w Sobótce
16.05.2014 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Część Pisemna
Klasa III
1. Tomasz Bańkowski 41 pkt język angielski - miejsce 1
2. Bartosz Rozwadowski 24 pkt język angielski - miejsce 8
3. Martyna Wąsik 38 pkt język niemiecki - miejsce 1
Klasa II
1. Tomasz Elert 43 pkt język angielski - miejsce 2
2. Szymon Leśniewski 30 pkt język angielski - miejsce 8
3. Julia Kimaro 32 pkt język niemiecki - miejsce 6
Klasa I
1. Mateusz Mikuszewski 38 pkt język angielski - miejsce 3
2. Marcin Proć 29 pkt język angielski - miejsce 7
3. Aneta Pęcak 30 pkt język niemiecki - miejsce 5

Część ustna
Martyna Wąsik - 1. miejsce język niemiecki
Tomasz Elert - 2. miejsce język angielski

Konkurs Czytelniczy "Bliżej Książki"
16.05.2014 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce: Jakub Borkowski z kl. III D
2 miejsce: Magdalena Bednarska z kl. III D, Arkadiusz Sabat z kl. III D
3 miejsce: Natalia Chmiel z kl. II B, Katarzyna Brzezicka z kl. III D

Konkurs fotograficzny "Moja Gmina w Obiektywie"
01.04.2014 Gimnazjum szkolny relacja

W kategorii Moja miejscowość
I miejsce: Marta Kudryk z kl. 3B
II miejsce: Daria Rurarz z kl. 3D

W kategorii Przyroda w gminie
I miejsce ex aequo: Magdalena Bednarska z kl. 3D, Maria Przystawska z kl. 3D
Wyróżnienie: Marcin Stawicki z kl. 1 D

Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap powiatowy
27.03.2014 Gimnazjum zewnętrzny relacja

W kategorii gimnazjum Jakub Poturała zajął 2 miejsce

III Konkurs Piosenki Angielskiej
20.03.2014 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce - Marta Kudryk kl.3b (piosenka "Jar of Hearts" Christina Perri)
II miejsce - Maria Komenda kl. 2c (piosenka "Price tag" Jessy J) 
II miejsce - Dominika Kowalska, Katarzyna Płazińska kl. 3ef 
III miejsce - Julia Kula kl. 3c (piosenka "Radioactive" Imagine Dragons) 
Ponadto wyróżnienia zdobyli: Magdalena Bednarska oraz Arkadiusz Sabat kl. 3d, Krzysztof Motowidło oraz Krzysztof Jopek kl. 3b, Zofia Lelonkiewicz kl. 3e, Aleksandra Paczkowska kl. 1e

Diecezjalny konkurs o papieżu Janie Pawle II
15.02.2014 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica oddziału zamiejscowego Marcelina Bronowicka z klasy IIIF pracująca pod kierunkiem p. M. Mazur. Zauważeni zostali także uczniowie: Natalia Osiecka - kl. IF i Maurycy Binduga - kl. IIF (także z Oddziału Zamiejscowego).

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
13.02.2014 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce zajął: Jakub Poturała z kl. 3c
II miejsce - Zofia Sulak z kl. 3f
III miejsce - Stanisław Musiał z kl. 2c 

II Konkurs Wiedzy o Księżnej Annie z Przemyślidów
13.02.2014 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Magdalena Bednarska i Arkadiusz Sabat z kl. 3 D 
II miejsce: Paulina Kurosińska i Jerzy Kubik z kl. 2 F
III miejsce: Natalia Pawlikowska i Klaudia Węglikowska z kl. 2 C 

Konkurs recytatorski
12.02.2014 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce - Joanna Wojciechowska, Kacper Karkut
II miejsce - Kamila Wojtasik
III miejsce - Miłosz Rajczakowski

Ponadto wyróżnienia zdobyli: Marta Nowakowska, Natalia Birecka, Julia Kula 

II Szkolny Turniej Szachowy
12.02.2014 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce zajął uczeń klasy 1d - Marcin Proć
2 miejsce - Tomasz Kościelniak z klasy 3a
3 miejsce - Adrian Osipacz z klasy 1d

Konkurs Geograficzny Alfred - etap szkolny
31.01.2014 Gimnazjum szkolny relacja

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się: Marcin Proć z kl. ID i Dominik Tyl z kl. IIIB.

Szkolny Konkurs Wiedzy Pożarniczej
24.01.2014 Gimnazjum szkolny relacja

W Siechnicach najlepsi okazali się: 
Jakub Poturała 3c (26 pkt.), Maciej Klepacki 2c (26pkt.), Stanisław Musiał 2c (25pkt.)

W Świętej Katarzynie: 
Zofia Sulak 3f (26pkt.), Magdalena Ostrowska (25pkt.), Marta Szczygieł (22pkt.)

29 Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2013
30.12.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher zajął 3 miejsce w kategorii klas pierwszych gimnazjum na dystansie 1 km (pomiar 1050 m) z czasem 3:26

Wojewódzki Konkurs na Szopkę Betlejemską
20.12.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Praca Aleksandry Cienciały z klasy 3 A zakwalifikowała się do Wojewódzkiego Konkursu Szopki Betlejemskie

XIII Gminny Przegląd Jasełek i Zespołów kolędniczych
19.12.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Pierwsze miejsce zajęły dwie klasy: IIIC i IC
Drugie miejsce zajęła klasa IIC
Trzecie miejsce zajęły: Klasa IA i IIE z Oddziału Zamiejscowego w Świętej Katarzynie
Wyróżnienia zdobyły następujące klasy: II B i II D oraz IIA, IB, ID

Konkurs na "Stoły wigilijne"
19.12.2013 Gimnazjum szkolny relacja

Wyróżnienie otrzymały Magdalena Bednarska i Maria Przystawska z 3 d.

Konkurs "Pierniki jak marzenia"
19.12.2013 Gimnazjum szkolny relacja

Gimnazjum w Siechnicach:
nagroda - Katarzyna Kołodziej i Patrycja Andrychowska za piernikowy domek
nagroda - Paulina Wasilewska za drzewko piernikowe
wyróżnienie - Magdalena Pisching, która wykonała Mikołaja 

Gimnazjum w Świętej Katarzynie:
nagroda - Marcelina Bronowicka za szopkę betlejemską
wyróżnienia - Marta Szczygieł i Katarzyna Płazińska 

"Zdolny Ślązak Gimnazjalista" z języka angielskiego
18.12.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Tomasz Bańkowski uczeń klasy 3e Oddziału Zamiejscowego Gimnazjum w Siechnicach zakwalifikował się do finału konkursu "Zdolny Ślązak Gimnazjalista" z języka angielskiego. 

Konkurs na witraż bożonarodzeniowy
16.12.2013 Gimnazjum szkolny relacja

W kategorii gimnazjum:
I miejsce - Martyna Stanisz, Katarzyna Komar kl. Ia 
II miejsce - Magdalena Sosna kl. IIIb
III miejsce - Marcin Proć kl. Id

XVIII Powiatowy Konkurs Poetycki "Mój świat, moja poezja"
10.12.2013 Gimnazjum zewnętrzny relacja

1 miejsca zajęli: Aleksandra Głowacka z klasy 3a i Mikołaj Fronczek z klasy 2b
2 miejsce zajęli: Kacper Karkut z klasy 3c i Julia Pieciułko z klasy 1a
3 miejsce zajęli: Julia Biegus z klasy 2b i Zofia Wiktorek z klasy 2b 

Konkurs zDolny Ślązak Gimnazjalista
01.12.2013 Gimnazjum zewnętrzny

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:
blok humanistyczny: Bańkowski Tomasz, Bronowicka Marcelina, Jopek Krzysztof, Poturała Jakub, Rozwadowski Bartosz
blok matematyczno-fizyczny: Jopek Krzysztof, Mieczkowska Melania, Poturała Jakub, Standio Marcin
blok przyrodniczy: Bańkowski Tomasz, Jopek Krzysztof, Kucharska Zuzanna
język angielski: Bańkowski Tomasz, Bronowicka Marcelina, Kłak Aleksandra
język niemiecki: Wąsik Martyna

XI Turniej Matematyczny
26.11.2013 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce - drużyna z kl. III B: Dominika Czyżak, Sebastian Sarnecki i Krzysztof Jopek
II miejsce - drużyna z kl. III C: Julia Kula, Marcin Standio, Kacper Karkut
III miejsce - drużyna z kl. III D: Mikołaj Ziobrowski, Jakub Borkowski i Dominik Belter

Powiatowe Zawody w Koszykówce Dziewcząt
15.11.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Drużyna dziewcząt w składzie Asia Pasek, Jula Kula, Marta Kudryk, Marta Kolanko, Marta Gorczyca, Patrycja Prymaka, Marcelina Bronowicka, Patrycja Poręba, Asia Pisching, Natalia Garbowska, Beata Kalinowska i Dominika Czyżak pod opieką Katarzyny Haśkiewicz zajęły IV miejsce.

Powiatowe Zawody w Koszykówce Chłopców
14.11.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Drużyna koszykarzy z Gimnazjum w Siechnicach zajęła V miejsce.

Finał strefy wrocławskiej w unihokeju
24.10.2013 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja dziewcząt: Patrycja Prymaka, Marta Gorczyca, Marta Kudryk, Dominika Czyżak, Patrycja Poręba, Julka Kula, Kamila Wojtasik, Emilia Lubczyńska, Marta Hellebrand, Beata Kalinowska z opiekunem Katarzyną Haśkiewycz zajęły II miejsce w finale strefy wrocławskiej.

Konkurs recytatorski "Poezja Karola Wojtyły"
11.10.2013 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce ex aequo - Joanna Pisching z kl. III a, Kacper Karkut z kl. III c
II miejsce - Magdalena Bednarska z kl. III d
III miejsce - Kamila Wojtasik z kl. III b

Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:
Julia Kula z kl. III c, Arkadiusz Sabat z kl. III d, Marta Kudryk z kl. III b, Marta Nowakowska z kl. I b, Stanisław Gwóźdź z kl. I d