Zajęcia pozalekcyjne

GODZINA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

7.15 - 8.00

- koło matematyczne klasy 7 sala ...
E. Perkowska

- koło z języka angielskiego
godz. 7:10-7:55
klasy 3
sala ...
A. Kołodziejska

- koło matematyczne
klasy 5
sala 1.04
J. Dusza  

- koło matematyczne
klasy 6
sala ...
E. Perkowska

8.00 - 8.45

-

- koło matematyczne
klasa 3b
sala ....
R. Dudycz

- superkoderzy
klasy 4
sala 0.07
J. Dusza

11.40 - 12.25

- zajęcia z kreatywności
klasa 1c
sala 3.12
A.Haber

- koło matematyczne
klasa 2d
sala 3.03
S. Biernacka  

- koło matematyczne
klasa 2c
sala 3.04
M. Markowicz

12.45 - 13.30

- zajęcia taneczne
klasy 1-3
Aula
godz. 13:40 - 14:25

13.40 - 14.25

- koło z języka polskiego
klasa 7a
sala ...
B. Dziambor

- koło z języka niemieckiego
klasy 3
sala ...
M. Marcun  

- koło z języka angielskiego
klasy 4
sala ...
B. Sobieraj

- koło szachowe
klasa 1-8
sala 3.06
W. Szymański

- koło matematyczne klasy 4
sala ...
J. Dusza

- SKS dziewczyny (cheerleading, gimnastyka artystyczna i sportowa)
klasy 1-3
sala   
- SKS dziewczyny/chłopcy (gry zespołowe)
klasy 4-6
sala

- SKS dziewczyny/chłopcy (ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami gier sportowych)
klasy 1-3
sala

- koło z języka polskiego
klasa 6b
sala ...
B. Dziambor

14.35 - 15.20

- SKS dziewczyny/chłopcy (ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami gier sportowych)
klasy 1-3
sala   

- zajęcia przyrodnicze
klasy 4-8
godz. 14:30- 15:15
sala ...
A.Mrowiec

- SKS dziewczyny (cheerleading, gimnastyka artystyczna i sportowa) klasy 1-3
sala

- koło z języka polskiego klasa 7b
sala ...
B. Dziambor

- koło szachowe
klasa 1-8
sala 3.06
W. Szymański

- SKS dziewczyny/chłopcy (gry zespołowe)
klasy 4-6
sala

- zajęcia przyrodnicze
klasy 4-8
godz. 14:30- 15:15
sala ...
K. Mucha  

- koło z języka angielskiego
klasy 5
godz. 14:30- 15:15
sala ...
B. Horbal

- SKS dziewczyny/chłopcy (piłka siatkowa)
klasy 4-8
sala  

- SKS dziewczyny/chłopcy (gry zespołowe)
klasy 4-6
sala   

- chór Avista
godz. 14:35-15:35
Aula
E. Chyży  

- koło z języka angielskiego
klasy 6-7
godz. 14:30- 15:15
sala 0.12
R. Mrowiec  

- koło z języka polskiego
klasy 4-5
godz. 14:30- 15:15
sala 1.07
A.Suty  

- koło z języka polskiego
klasy 6-7
godz. 14:30- 15:15
sala ...
B. Martyna
 
- zajęcia przyrodnicze  klasy 1-3
godz. 14:20- 15:10
M. Markowicz

- SKS LEKKOATLETYKA (od kwietnia)
klasy 4-8
sala

15.30-16.15

- chór Avista
godz. 15:30-16:30
sala 0.11
E. Chyży