Szanowni Państwo,

Przedstawiamy ofertę ubezpieczenia dzieci na rok szkolny 2020/2021. Jednocześnie informujemy, że jest to propozycja, a zawarcie ubezpieczenia jest dobrowolne.

Oferta jest ofertą grupową dedykowaną dla naszej Szkoły, natomiast polisę zawieracie Państwo indywidualnie poprzez link (www.szkola.compensa.pl) i hasło przypisane Szkole (HASŁO DLA RODZICÓW 511860). Pełna, szczegółowa instrukcja opisana jest w pliku załączonym do tej wiadomości. Szkoła nie pośredniczy w zawieraniu umów. Polisę mogą Państwo wygenerować do końca września.

Do wyboru mają  Państwo dwa warianty (za 50zł i 80zł) różniące się sumami ubezpieczenia – w załączniku znajdą Państwo obie polisy z rozpisanym zakresem ubezpieczenia i sumami ubezpieczenia. Składka jest składką roczną opłacaną przy zawieraniu umowy (płatność internetowa: przelewem, kartą , blikiem). W załączniku znajdą Państwo także Ogólne Warunki Umowy.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy trudności z rejestracją polisy mogą Państwo skontaktować się z naszym opiekunem z ramienia Towarzystwa Ubezpieczeniowego – p. Bogumiła Michalczyk, tel. 503076186, mail: [email protected].

Aby zgłosić szkodę , najlepiej jest to zrobić on-line poprzez stronę Towarzystwa Ubezpieczeniowego https://zgloszenie.compensa.pl/