Dowozy

Rozkłady jazdy autobusów szkolnych na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Państwo,

Informujemy, że dowozy szkolne na rok szkolny 2023/2024 obowiązują według aktualnych rozkładów jazdy autobusów Siechnickiej Komunikacji Publicznej i znajdują się na stronie szkoły, wraz z wnioskami w zakładce dowozy.

Wnioski o dowozy prosimy przekazać wychowawcom klas lub złożyć w sekretariacie szkoły najpóźniej do 6 września.

Wnioski o dowozy dla młodszych  uczniów z klas 1-3, mogą być również dostarczone do świetlicy szkolnej razem z kartą zapisu dziecka.

Dla nowego budynku szkoły obowiązuje przystanek przy ulicy Osiedlowej.

Wszelkie zmiany, bądź ważne informacje dotyczące dowozów szkolnych będą zawsze przekazywane na bieżąco poprzez system Librus, oraz będą umieszczane na stronie szkoły w aktualnościach oraz w zakładce dowozy.

Wniosek o dowozy w załączniku.

SP2 Siechnice

Telefon do koordynatora dowozów i odwozów  szkolnych
Pani Iwona Szulga-Sochacka, zajmuje się dowozami i odwozami uczniów ze świetlicy szkolnej.
Wszelkie bieżące sprawy dotyczące dowozów i odwozów w danym dniu, prosimy zgłaszać wyłącznie pod podanym numer telefonu: 782 697 555