Udogodnienia dla uczniów
 • DOWOZY
  Uczniowie mają możliwość dogodnego dojazdu do szkoły. Gimnazjaliści są dowożeni do szkoły z okolicznych miejscowości gminy Siechnice bezpłatnym autobusem. Autobus jest wynajęty w PKS. Uczniowie dojeżdżający z Wrocławia mają w całości refundowany dojazd do szkoły.
   
 • STOŁÓWKA
  Szkoła umożliwia spożywanie obiadów w cenie około 7 zł za dwa dania w stołówce szkolnej. Z obiadów korzystają zarówno dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, jak również wszyscy chętni uczniowie. Ponadto w szkole znajduje się bufet, gdzie za umiarkowaną cenę podawane są ciepłe posiłki.
   
 • DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
  Uczniom niepełnosprawnym gimnazjum stwarza komfortowe warunki do nauki. W szkole istnieje podjazd dla wózków inwalidzkich, a także winda szkolna, która umożliwia przemieszczanie się po wszystkich piętrach szkoły, włącznie z szatnią. Toalety na piętrach są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
   
 • OPIEKA MEDYCZNA
  W szkole znajduje się gabinet medyczny, w którym codziennie pełni dyżury pielęgniarka szkolna. Raz w tygodniu dyżuruje lekarz. Uczniowie mają również możliwość leczenia stomatologicznego w gabinecie znajdującym się w pobliskiej szkole podstawowej.