Obiady
Obiady

ROK SZKOLNY 2023/2024

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wydawanie obiadów w Szkole Podstawowej nr 2 w Siechnicach rozpocznie się od 11 września.

W szkole będą wydawane dwa rodzaje posiłków:

- pełnopłatny z cateringu

 - zupa z programu "Gorący posiłek w szkole”, której koszt wynosi 2,50 zł. W celach organizacyjnych programu " Gorący posiłek w szkole" prosimy o przekazanie wychowawcom klas do 6 września, deklaracji na zupę wraz z klauzulą RODO, która jest umieszczona na stronie szkoły w zakładce obiady. Deklarację można również pobrać u wychowawców klas, bądź  w sekretariacie szkoły.

Wszelkich szczegółowych informacji, dotyczących sposobu zamawiania oraz opłacania zupy udzielimy Państwu 8 września poprzez system Librus. Przekażemy również Regulamin programu "Gorący posiłek w szkole". Informacje od firmy Cateringowej "Smaczny Obiad", która będzie dostarczać posiłki do naszej szkoły, umieścimy na stronie internetowej szkoły w aktualnościach oraz w zakładce obiady. 

Deklaracja na zupę w załączniku.
SP2 Siechnice

Szanowni Państwo,

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, przekazujemy szczegółowe informacje związane z programem  GORĄCY POSIŁEK W SZKOLE
Wszystkie poniższe informacje zawarte są w załączonym Regulaminie Programu  GORĄCY POSIŁEK w Szkole Podstawowej nr 2 w Siechnicach.

Harmonogram wydawania posiłków na okres próbny:

I TURA

GODZINA: 10:35 - 10:50

KLASY: 1A, 1B, 1C,1D,1E

II TURA

GODZINA: 11:05- 11:20

KLASY: 1F, 1G, 2A, 2B,2 C

III TURA

GODZINA: 11:30 - 11:45

KLASY: 2D ,2E ,3A ,3B ,3C

IV TURA

GODZINA: 12:00 - 12:15

KLASY: 3D ,3E

V TURA

GODZINA: 12:30 - 12:45

KLASY: 4A ,4B ,4C ,4D

VI TURA

GODZINA: 13:30 - 13:40

KLASY: 5A ,5B, 5C, 5D

KLASY 6-8  o godzinie 12:30

POSIŁEK PEŁNOPŁATNY

Szanowni Państwo,
posiłki dla dziecka należy zamówić poprzez system ZamowPosilek.pl.
Rejestracja jest możliwa na naszej stronie internetowej:
LINK DO APLIKACJI NA DRUGIE DANIA, DESER I KOMPOT (posiłki wydawane będą na miejscu, na talerzach)
Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):
jak się zarejestrować:
jak płacić i zamawiać posiłki:
Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.
Zamówienie i anulowanie zestawów jest możliwe do godz. 8:00 w dniu wydania posiłku
Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.
Jak to zrobić:
-     w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
-     następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką 
-     kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
-     pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu
W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.
Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.

INFORMACJA DLA RODZICÓW POSIADAJĄCYCH JUŻ WCZEŚNIEJ APLIKACJĘ ZAMÓW POSIŁEK

By poprawnie i najprościej przypisać dziecko na zupy, należy na swoim koncie wybrać opcję „dodaj dziecko”, mimo że to ta sama osoba i przypisać do placówki z dopiskiem „ZUPA”. Nie ma konieczności zakładania nowego konta i rejestracji poprzez wysłany link.


APLIKACJA ZAMÓW POSIŁEK NA ZUPY KROK PO KROKU:

1. dla nowych użytkowników

- założenie konta poprzez link rejestracyjny: https://aplikacja.zamowposilek.pl/parent_registration/edit?company_sufix=wroclaw_smaczny_obiad&token=8aab7f7e90a4ff1fcc73fb936cdd5f30

- dodanie dziecka poprzez imię i nazwisko z dopiskiem "zupa" do placówki z dopiskiem "zupa"

- mając już konto i chcąc również zamówić II dania, kompot lub deser, należy dodać to samo dziecko bez dopisku, ale już pod placówkę bez dopisku "zupa".

2. dla użytkowników mających wcześniej aplikację Zamów Posiłek

- nie ma potrzeby rejestracji poprzez wcześniej wysłany link

- logując się na swoje konto, w ustawieniach klikamy "dodaj dziecko", nawet jeśli jest to ta sama osoba wpisujemy jego dane i przypisujemy do danej placówki z dopiskiem ZUPA. To nie może być ta sama podgrupa, co na II dania. 

- jeśli wyskakuje komunikat, że to dziecko jest przypisane i nie da się dodać, zalecam dopisać do imienia lub nazwiska "zupa". To załatwi sprawę. 

Załączniki