Osiągnięcia
2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

IX Dyktando Niepodległościowe
12.10.2021 Szkoła podstawowa szkolny

W etapie szkolnym IX Dyktanda Niepodległościowego najlepsze wyniki uzyskali

w kategorii klas 5-6:
Maksymilian Kozłowicz 5b
Zofia Dębicka 6a
Aniela Jaremko 5b
Mateusz Suszko 6b
Iga Uberna 5b

w kategorii klas 7-8
Julia Durasiewicz 8b
Dominik Głębocki 8c
Zofia Bednarz 8a
Bartosz Stanek 8c
Zofia Pastuszka 8b
Aleksandra Adamczyk 8a
Julia Bochnacka 7d
Prace powyższych uczniów zostały przekazane Wojewódzkiej Komisji Konkursowej. Kwalifikacje do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 26 października 2021, zostaną ogłoszone 21 października br.
Dyktanda z etapu szkolnego można obejrzeć w najbliższą środę (13.10) na przerwie po piątej lekcji w sali 1.05.
Barbara Martyna (szkolny koordynator konkursu)

Europejski Dzień Języków 2021- relacja z konkursu
24.09.2021 Szkoła podstawowa szkolny relacja

W dniu 26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków. W tym roku mija 20 lat od jego ustanowienia przez Radę Europy w 2001. W związku z tym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach, aby uczcić jego obchody. Uczniowie klas 1-3 przygotowali indywidualnie plakaty z pozdrowieniem w języku angielskim lub niemieckim (Hello, Good morning, Welcome, Guten Morgen, Willkommen, etc.), uczniowie klas 4-8 wzięli udział w konkursie na najciekawsze zdjęcie w maseczkach-flagach wybranych krajów europejskich, natomiast drużyny 2-osobowe z kl.6-8 rywalizowały ze sobą w quizach wiedzy o krajach europejskich na platformach Kahoot i Quizz.

Wyniki konkursów przedstawiają się następująco:

Klasy 1-3:

Klasy 1:

1 miejsce- Oliver Krajcer 1a

2 miejsce- Zofia Kozdrowicka 1b

3 miejsce- Zuzanna Dawidziuk 1e

Klasy 2:

1 miejsce- Mateusz Ciąder 2b

2 miejsce- Nadia Dziedzic 2d

3 miejsce- Grzegorz Dawydow 2c

Klasy 3:

1 miejsce- Łukasz Grobelny 1b, Miłosz Grobelny 3b

2 miejsce- Antoni Jonko-Małecki 3a

3 miejsce- Marcel Raróg 3c


Klasy 4-8 (najciekawsze zdjęcie):

1 miejsce- Klasa 4A (Austria)

2 miejsce- Klasa 7B (Hiszpania) 

3 miejsce- Klasa 6B (Czechy)

Wyróżnienia: klasa 5c (Norwegia) oraz klasa 8a (Francja).

Klasy 6-8 (quizy wiedzy):

I miejsce

Klasa 7A- Kwit Miłosz, Wycisk Wojciech

II miejsce

Klasa 7C- Kostrzewa Maja, Szczodrawa Magdalena

Klasa 8A- Kowalczyk Jakub, Krajewski Szymon

III miejsce

Klasa 8A- (skład j/w)

Klasa 7B- Binner Mikołaj, Branas Michał

Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim klasom i zapraszamy do uczestnictwa w rywalizacji za rok!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu (także na FB).

Koordynatorki konkursu:

Agata Kołodziejska (kl.1-3)

Beata Horbal, Barbara Sobieraj (kl.4-8)

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
22.09.2021 Szkoła podstawowa szkolny relacja

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym zakończył się w klasach 4 i 5 konkurs wyłaniający Mistrzów Tabliczki Mnożenia.
Laureatami konkursu w klasach są:
4a
1. Kornelia Niemczyk
2. Wojciech Zalewski
3. Maja Stołtny
4b
1. Błażej Marczyński
2. Jakub Gibki
3. Natan Hamanowicz
4c
1. Kamil Kępiński
2. Marcin Brzeziak
3. Aleksandra Szajnoga
4d
1. Emily Malherbe
2. Jakub Wysocki
3. Nela Bujak
5a
1. Bartosz Moczulski
2. Wiktor Staniszewski
3. Radomir Szczepański
5b
1. Maksymilian Kozłowicz
2. Wanda Fras
3. Kacper Kasprzak
5c
1. Antoni Szarleja
2. Paulina Kowalczyk
3. Jakub Domaniecki

Gratulujemy zwycięstwa w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w konkursach matematycznych.

Nauczyciele i koordynatorzy konkursu ŚDTM