Osiągnięcia
2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

XIV Powiatowy Konkurs Literacki - Uruchom swoją wyobraźnię
09.06.2017 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Justyna Symber zajęła drugie miejsce w kategorii klas trzecich, a Paulina Grendysz - trzecie w kategorii klas pierwszych i drugich.

Konkurs Wiedzy o Siechnicach
05.06.2017 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce: Aleksandra Offman i Weronika Kaim z kl. 1a 
2 miejsce: Daniel Niedziela i Kacper Borkowski z kl. 2c
3 miejsce: Aleksandra Pogoda i Alicja Makowska z kl. 3a

V Szkolny Turniej Szachowy
02.06.2017 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Hubert Domagała z kl. Ia
II miejsce: Bartosz Lachowicz z kl. IIa
III miejsce: Przemysław Lachowicz z kl. IIIc
IV miejsce: Rafał Szymborski z kl. IIa

Gala konkursu ekologicznego - Zielony Las
31.05.2017 Gimnazjum zewnętrzny relacja

W kategorii "Najlepsza klasa" zajęliśmy: 1 miejsce (klasa 2d) i 2 miejsce (klasa 1b).

III Powiatowy Konkurs Geograficzny - Azja w Zespole Szkół w Łozinie
17.05.2017 Gimnazjum zewnętrzny relacja

W konkurencji indywidualnej Magda Wnęk zajęła II miejsce.
W konkurencji zespołowej nasza drużyna zajęła również II miejsce.

Szkolny Konkurs Ortograficzny
10.05.2017 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce: Zuzanna Rząsa, kl. 2e
2 miejsce: Magdalena Wnęk, kl. 3a
3 miejsce: Wojciech Masternak, kl. 3d

Laureatka Olimpiady Geograficznej
27.04.2017 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Magdalena Wnęk, uczennica klasy IIIa Gimnazjum w Siechnicach po raz drugi została laureatką Olimpiady Geograficznej.

VI Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
26.04.2017 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce zajęła Żelezik Paulina z klasy IIIF
II miejsce - Szeptucho Natalia (IIB)
III miejsce - duet Wysokiński Grzegorz, Polkowski Patryk (IIIA)
Wyróżnienia: Bykowski Karol (kl. IE) oraz Szczeciński Cezary (kl. IB)

Konkurs czytelniczy - Czytam bo lubię, lektury szkolne i nie tylko
29.03.2017 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce zajęła ex aequo: Natalia Tkaczuk I D, Zosia Ekert I A i Zosia Hajdaczuk I A
II miejsce zajęli ex aequo: Martyna Bąk I C, Kamila Smoleń I C, Ewa Ziobrowska I C, Oliwia Górak I C, Natalia Wysocka I A, Klaudia Sajdak II D, Wojtek Wojtasik II D
III miejsce ex aequo: Mia Ćwirko-Nasierowska I A, Natalia Deręgowska I A
Wyróżnienia: Daniel Niedziela II C i Dominika Hołubczuk III D

Gminny konkurs wiedzy pożarniczej
03.03.2017 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce Aleksandra Offman 1a
II miejsce Paulina Żelezik 3f
III miejsce Weronika Piechaczyk 3f
IV miejsce Wiktoria Zasadzińska 3a

Szkolny Konkurs Recytatorski
28.02.2017 Gimnazjum szkolny relacja

Kategoria recytacja:
I miejsce Oliwer Jędrzejewski z klasy 3e
II miejsce Weronika Koszela z klasy 3c
III miejsce Emilia Papiorek z klasy 2b

Kategoria poezja śpiewana:
I miesjce Weronika Kurowska z klasy 2e

Wyróżnienia: Weronika Piechaczek z klasy 3f, Paulina Żelezik z klasy 3f, Jakub Ner z klasy 2e, Monika Szwabowska z klasy 3f. 

Szkolny Konkurs Ekologiczny
09.02.2017 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: 3a - Wiktoria Łabno, Wiktoria Zasadzińska, Aleksandra Pogoda (74/100)
II miejsce: 2a - Amelia Szukowska , Mateusz Stawicki, Kuba Kaczka (73/100)
III miejsce : 1a - Zofia Hajdaczuk, Weronika Kaim, Aleksandra Offman (61/100)
IV miejsce: 3b - Anna Butkowska, Sandra Pasierbska, Wiktoria Żuberek ( 57/100)
V miejsce: 1b - Nadia Urysz, Klaudia Trzcińska, Mikołaj Wasiak (55/100) 

Konkurs Wiedzy Pożarniczej - szkolne eliminacje
26.01.2017 Gimnazjum szkolny relacja

Najlepsi uczniowie w Siechnicach: Aleksandra Offman (1a), Wiktora Łabno (3a) i Wiktoria Zasadzińska (3a). 
Najlepsi uczniowie w Św. Katarzynie: Weronika Piechaczyk (3f), Paulina Żelazik (3f) i Borys Lelonkiewicz (3e).

Olimpiada Geograficzna
08.12.2016 Gimnazjum szkolny relacja

Najwyższy wynik w szkole 34 pkt uzyskała Magdaleną Wnęk z kl. IIIa i zgodnie z regulaminem olimpiady zakwalifikowała się do etapu rejonowego.

IV Szkolny Konkurs Wiedzy o Księżnej Annie z Przemyślidów
07.11.2016 Gimnazjum szkolny relacja

Miejsce I: Weronika Piechaczyk kl.3f, Łukasz Warwasiewicz kl. 3f
Miejsce II: Magdalena Strączek kl. 3c, Joanna Hładik kl. 3c
Miejsce III: Zuzanna Rząsa kl. 2e,Jakub Ner kl. 2e

Multitest z geografii
21.10.2016 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Magdalena Wnęk - uczennica kl. III a, uzyskała 176 pkt (max 186) i zajęła 6 miejsce spośród 195 uczestników klas trzecich - otrzymała dyplom laureata.
Wojciech Haładewicz z klasy I a - 12 miejsce.
Aleksandra Hoffman z klasy I a - 13 miejsce, spośród 212 uczestników klas pierwszych.

Konkurs recytatorski "Poezja Karola Wojtyły"
13.10.2016 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce zajęła Martyna Kwiecińska z IIb oraz Michał Nietrybowski z kl. IIIa
II miejsce Julia Jarząbek z kl. IIIb oraz Jakub Ner z kl. IIe
III miejsce Jagoda Dziambor z kl. IIa

Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:
Maja Szumska z kl. IIe
Sandra Pasierbska z kl. IIIb
Mateusz Pachut z kl. Id