V Szkolny Turniej Szachowy

W finale po zaciętej rywalizacji 1 miejsce zajął: Hubert Domagała z kl. Ia, II miejsce Bartosz Lachowicz z kl. IIa, III miejsce Przemysław Lachowicz z kl. IIIc, IV miejsce Rafał Szymborski z kl. IIa.  W dniu 2 czerwca 2017 r. w auli Gimnazjum w Siechnicach odbył się V Szkolny Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 9 uczniów z Gimnazjum w Siechnicach. W rundzie eliminacyjnej uczestnicy w 3 grupach rozgrywali partie szachowe systemem "każdy z każdym".

Powiązane osiągniecia