Lp. |
Miesiąc |
Nazwa konkursu |
Osoby odpowiedzialne |
|
30.09.2023 |
Matematyczny Marsz na Orientację |
J. Dusza |
|
Wrzesień |
Dzień Języków Obcych, klasy 1-5 oraz 6-8 |
B. Horbal, P. Ołubczyńska, N. Cisło, N. Kulpiński |
|
Wrzesień/ październik |
Olimpiada Matematyczna Juniorów |
M. Schmidt- Rauchut |
|
Październik |
zDolny Ślązak z chemii i biologii |
A. Mrowiec |
|
Październik |
Dyniowe cuda |
S. Lizak, E. Janiak |
|
Październik |
Zdolny Ślązak – język angielski |
M. Hałupka i R. Mrowiec |
|
Październik |
Widoki Wrocławia |
I. Morawska-Kuchno |
|
Październik |
Pumpkin Day - konkurs na najlepszy filmik 1-5 oraz klasy 6-8 |
V. Demir, B. Horbal, P. Ołubczyńska, N. Cisło |
|
Październik |
zDolny Ślązak- fizyka |
E. Galewska |
|
Październik |
zDolny Ślązak- matematyka |
J. Dusza |
|
Październik |
zDolny Ślązak- geografia |
K. Mucha |
|
Październik |
zDolny Ślązak- biologia |
A. Mrowiec |
|
Październik |
zDolny Ślązak- chemia |
A. Mrowiec |
|
Październik/ grudzień |
Konkurs Matematyczno-Plastyczny SNM |
M. Schmidt- Rauchut |
|
17.11.2023 |
XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia |
E. Hojko |
|
Listopad |
Alfik matematyczny |
J. Dusza |
|
Listopad |
Szopka Betlejemska |
I. Morawska-Kuchno |
|
Listopad |
Magiczny konkurs/Arena Wrocław |
I. Morawska-Kuchno |
|
Listopad |
Olimpiada chemiczna |
A .Mrowiec |
|
Listopad |
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia |
E. Hojko |
|
Listopad |
Konkurs na opowiadanie lub legendę pt: „Ciepłe spojrzenie na Siechnice" |
K. Bocian-Woźniak |
|
Listopad |
Udział w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „ Alfik” klasy 2 i 3 |
M. Kosmala- Kujawa N. Dercz, M. Kielar |
|
Listopad |
Powiatowy Konkurs Poetycki – „Dreptaki” |
B. Dziambor |
|
Listopad |
Olimpiada Języka Angielskiego |
R. Mrowiec |
|
Listopad |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik |
M. Haśkiewicz- Czarnowusy, J. Szewczyk |
|
Grudzień |
Konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim i niemieckim |
M. Marcun, J.Borecka-Papiorek, P. Ołubczyńska, N. Cisło |
|
Grudzień |
Pierniki jak marzenie – piernik z dziełem sztuki |
I. Morawska-Kuchno |
|
Grudzień |
Ogólnopolski Konkurs „Alfik Humanistyczny” |
Beata Dziambor |
|
Grudzień |
Zawody Robotów - " wszyscy jesteśmy zwycięzcami " |
G. Drwal, J. Dusza, W. Szymański |
|
Grudzień/ styczeń |
Wieża Babel |
M. Schmidt- Rauchut |
|
Styczeń/luty |
„Ekoludki” |
D. Hurkacz, M. Kosmala – Kujawa, I. Dziedzic |
|
Styczeń |
Międzynarodowe Mistrzostwa w grach matematycznych i logicznych |
M. Schmidt- Rauchut |
|
Styczeń |
KONKURS MÓJ LAPBOOK - O MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻCE |
M. Skrętkowicz - Niestrzęba |
|
Luty |
KONKURS RECYTATORSKI |
A. Suty |
|
Luty |
Konkurs czytelniczy dla kl. 4 - Andersen i jego baśnie |
J. Sykuła |
|
Luty |
Dzień gier planszowych. Turniej w grę "Easy" |
M. Teichert, W. Szymański |
|
Styczeń/luty |
Wrocławski Konkurs Matematyczny |
J. Dusza, M. Schmidt-Rauchut |
|
Styczeń/ luty |
„Przyroda poezją pisana”- konkurs recytatorski w ramach Ekopracowni |
M. Kielar, E. Janiak |
|
Marzec |
Szkolny konkurs „Zawieszka informatyczna” |
G. Drwal, W. Szymański |
|
Marzec |
Konkurs przyrodniczy „Świetlik” |
K. Mucha, M. Piłat |
|
Marzec |
Kangur matematyczny |
P. Kosmala-Worach |
|
Marzec |
Konkurs o liczbie Pi. Dzień liczby Pi |
P. Kosmala-Worach, G. Drwal |
|
Marzec |
Memoriał Urszuli Marciniak |
E. Hojko |
|
Marzec |
Konkurs Wiedzy Pożarniczej |
A. Nadbrzeski |
|
Marzec |
Szkolny Konkurs Recytatorski |
B. Dziambor |
|
Marzec |
„Kangur” – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny |
E. Janiak, R. Dudycz |
|
Marzec |
Konkurs na budowę modelu robota z części komputerowych "Do Roboty" |
G. Drwal, W. Szymański |
|
Marzec |
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Świetlik |
M. Haśkiewicz- Czarnowusy, J. Szewczyk |
|
Marzec |
Najpiękniejsza Palma Wielkanocna |
G. Wychowaniec |
|
Marzec/ kwiecień |
Sudoku |
M. Schmidt- Rauchut |
|
Marzec/ kwiecień |
Galileo |
E. Galewska, A. Mrowiec |
|
Kwiecień |
Szkolne Mistrzostwa w układaniu kostki Rubika klasy 1-3 |
M. Haśkiewicz- Czarnowusy, J. Szewczyk |
|
Kwiecień |
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II |
N. Dercz, J. Gajko |
|
Kwiecień |
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PANDA klasy 4-8 |
R. Mrowiec |
|
Kwiecień |
Konkurs "Wiedzy o Powiecie Wrocławski" |
W. Szymański |
|
22.04.2024 |
Dzień Ziemi |
E. Galewska, A. Mrowiec |
|
Kwiecień |
Konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną w języku angielskim ‘Wielkanocne Jajo’ klas I-III. |
B. Horbal, P. Ołubczyńska |
|
Kwiecień |
„Przyroda wokół nas” - konkurs dla klas piątych |
K. Mucha, A. Mrowiec |
|
Kwiecień |
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas III |
I. Dziedzic |
|
Kwiecień |
Konkurs z okazji Dnia Ziemi |
E. Galewska, A. Mrowiec |
|
Kwiecień/maj |
III Mistrzostwa w układaniu kostki Rubika |
E. Perkowska, J. Dusza |
|
Maj |
Turniej szachowy dla 1-3, 4-6, 7-8 |
M. Kielar, W. Szymański |
|
Maj |
Biennale malarstwa |
I. Morawska-Kuchno |
|
Maj |
Konkurs Piosenki Angielskiej |
R. Mrowiec, B. Horbal, N. Cisło |
|
Cały rok |
Konkursy fotograficzne |
M. Kielar, W. Szymański |
|
Cały rok |
Konkursy literackie i poetyckie |
A. Suty |
|
Maj/ czerwiec |
„Aktywne i bezpieczne wakacje” |
D. Hurkacz, S. Biernacka |