Harmonogram Konkursów 2021/2022

Lp.

Miesiąc

Nazwa konkursu

Osoby odpowiedzialne

Wrzesień

Europejski Dzień Języków Obcych

B. Horbal

Wrzesień

Europejski Dzień Języków Obcych

A. Kołodziejska

Wrzesień

Dyktando Niepodległościowe

B. Martyna

Październik

Gminny konkurs plastyczny na kartkę o tematyce bożonarodzeniowej

E. Chyży, I. Kuchno-Morawska

Październik

Ogólnopolski Konkurs Sztuki Sakralnej OKSSA

Ks. K. Sławiński

Październik

zDolny Ślązak - geografia

K. Mucha

Październik

zDolny Ślązak - j. angielski

R. Mrowiec

Październik

zDolny Ślązak - j. polski

Październik

zDolny Ślązak - chemia

A. Mrowiec

Październik

zDolny Ślązak - biologia

M. Zatoń

Październik

zDolny Ślązak - fizyka

E. Galewska

Październik

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

J. Dusza/ E. Hojko

Październik

Pumpkin Day

A. Kołodziejska

Listopad

Pumpkin Day

B. Sobieraj

Listopad

Powiatowy Konkurs literacki ”Mój świat, moja poezja”

B. Dziambor

Listopad

Konkurs Frazeologiczny

K. Bocian-Woźniak

Listopad

zDolny Ślązak - chemia

A. Mrowiec

Grudzień

Szkolny Przegląd Jasełek

G. Wychowaniec, E. Chyży

Grudzień

Alfik humanistyczny

B. Dziambor

Grudzień

Wojewódzki konkurs plastyczny "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska"

Grudzień

Christmas Card

A. Kołodziejska

Grudzień

Konkurs na kartkę świąteczną bożonarodzeniową wykonana w programie graficznym

W. Szymański

Grudzień

„Pierniki jak marzenie”

I. Kuchno-Morawska, E. Chyży

Styczeń

Mój lapbook - moja ulubiona książka

Niestrzęba

Luty

Szkolny Konkurs  Recytatorski kl. IV-VI

B. Dziambor

Luty

Szkolny Konkurs  Recytatorski kl. VII-VIII

A. Suty

Luty

„Młody chemik eksperymentuje”

A. Mrowiec

Marzec

XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik" kl. IV-VIII

K. Mucha

Marzec

Konkurs Ekoplaneta

A. Mrowiec

Marzec

Konkurs Galileo/biologiczno-chemiczny

A. Mrowiec

Marzec

Szkolny Turniej Szachowy

W. Szymański

Kwiecień

Konkurs z języka angielskiego "PANDA"

R. Mrowiec

Kwiecień

Konkurs na najpiękniejszą palmę

G. Wychowaniec

Kwiecień

Easter Card

A. Kołodziejska

Kwiecień

Konkurs na kartkę świąteczną wielkanocną wykonana w programie graficznym

W. Szymański

Kwiecień

Konkurs klasowy „Dzień Ziemi”

E. Galewska, A. Mrowiec.

Maj

Konkurs piosenki angielskiej

R. Mrowiec, B. Horbal.

Maj

Konkurs plastyczny "Za rogatkami Wrocławia"

E. Chyży

Maj

Konkurs fotograficzny

W. Szymański

Cały rok szkolny.

Konkursy organizowane przez podmioty zewnętrzne; powiatowe, wojewódzkie, ogólnopolskie

Nauczyciele przedmiotów