Osiągnięcia
2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

Finał konkursu w ramach projektu "Polscy Megamocni"
21.06.2016 Gimnazjum szkolny relacja

Wyniki konkursu literackiego:
I miejsce - Kacper Adamowicz
II miejsce - Michał Pławucki
III miejsce ex aequo - Natalia Siuda, Aneta Pęcak

Wyniki konkursu wiedzy historycznej dotyczącej projektu:
I miejsce Asia Wojciechowicz - III e
II miejsce Kacper Adamowicz - III e 
III miejsce ex aequo Natalia Siuda - III e  i Klaudia Lewińska IIIe

Wyróżnienia:
Paulina Żelezik - II f 
Ola Siarkowska - III e 

Wyniki konkursu na logo "Megamocnych":
I miejsce Mateusz Bagiński
II miejsce Natalia Birecka
III miejsce Wiktoria Józefiak 

Konkurs o liczbie π
07.06.2016 Gimnazjum szkolny relacja

Wygrał zespół nr 6 z klasy 3e (nauczyciel: Pani Ewelina Perkowska) w składzie:
Joanna Wojciechowicz,
Aleksandra Siarkowska.

II miejsce zajął zespół nr 13 z klasy 3b (nauczyciel: Pani Jolanta Standio) w składzie: 
Emilia Drozd,
Wiktoria Przybylska.

III miejsce zdobyły dwa zespoły: nr 15 (nauczyciel: Pani Jagoda Dusza) i nr 12 (nauczyciel: Pani Ewelina Perkowska),
zespół nr 15 z klasy 2f w składzie:
Weronika Piechaczyk
Paulina Żelezik,
oraz zespół nr 12 z klasy 3e w składzie:
Michał Pławucki,
Aleksandra Paczkowska.

VII Bieg o Puchar Burmistrza
04.06.2016 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher z kl. III b zajął 2 miejsce w kat. M16 i 8 miejsce w kategorii mieszkańców gminy Siechnice na dystansie 5 km z czasem 24:17.

II Powiatowy Konkurs Geograficzny
19.05.2016 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Indywidualnie Magdalena Wnęk zajęła II miejsce.
Zespołowo Gimnazjum w Siechnicach zajęło II miejsce.

Szkolny Konkurs Ortograficzny
05.05.2016 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce - Magdalena Wnęk 2a.
II miejsce - Wojciech Masternak 2d
III miejsce - Weronika Piechaczyk 2f
Wyróżnienie - Łukasz Warwasiewicz 2f

II Kobierzycki Bieg z Konstytucją
03.05.2016 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher z kl.3b zajął 3 miejsce na dystansie 2240 m z czasem 8:27.

Dzień książki - "Najlepszy strój bohatera literackiego"
22.04.2016 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce - Paulina Żelezik i Weronika Piechaczyk 2f oraz Jakub Ner 1e
2 miejsce - Alicja Kamińska
3 miejsce - Mateusz Ślipko, Weronika Żuberek 

Wyróżnienia: Julia Matysiak, Martyna Kwiecińska, Julia Kucharska 

Dzień książki - "Książki, które znamy i lubimy"
22.04.2016 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce - Justyna Symber i Magdalena Wnęk 2a
II miejsce - Joanna Błażejewska i Juliusz Iżykowski 3b
III miejsce - Monika Szwabowska i Wiktoria Józefiak 2f

Finał V Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku
02.04.2016 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Do Wielkiego Finału, czyli najlepszej dziesiątki zawodników, zakwalifikowała się Dominika Chojnacka.

Ogólnopolski Konkurs "Młodzież zapobiega pożarom"
31.03.2016 Gimnazjum zewnętrzny relacja

W kategorii gimnazjum Karolina Mroczkowska zajęła 2 miejsce, a Weronika Piechaczyk 3 miejsce w powiecie.

V Konkurs Piosenki Angielskiej
18.03.2016 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce Siarkowska Aleksandra z klasy IIIE,
II miejsce Paczkowska Aleksandra (IIIE),
III miejsce Szeptucho Natalia (IB) i Żelezik Paulina (IIF).

Wyróżnienia: Paulina Senicka (kl. IIIC) oraz Józefiak Wiktoria (kl. IIF). 

V Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku - eliminacje szkolne
09.03.2016 Gimnazjum szkolny relacja

Do finału zakwalifikowali się: Paulina Żelezik z kl. 2F, Dominika Chojnacka z kl. 1F oraz Szymon Jabłonka z kl. 3D.

Konkurs recytatorski
07.03.2016 Gimnazjum szkolny relacja

Recytacja:
I miejsce Natalia Birecka z klasy 3f
II miejsce Aleksandra Urbańska z klasy 3b
III miejsce Piotr Wołodkowicz z klasy 3f 

Poezja śpiewana:
I miejsce Jakub Ner z klasy 1e
II miejsce Paulina Żelezik z klasy 2f

Laureaci konkursu: Natalia Birecka, Aleksandra Urbańska, Piotr Wołodkowicz, Jakub Ner, Paulina Żelezik wezmą udział w etapie powiatowym Konkursu Recytatorskiego w Siechnicach.

II Olimpiada Geograficzna
05.03.2016 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Magdalena Wnęk zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego.

IV Szkolny Turniej Szachowy
29.02.2016 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Szymon Jabłonka z kl. IIId 
II miejsce Stanisław Gwóźdź
III miejsce Adrian Osipacz z kl. IIId

Gminne eliminacje konkursu "Młodzież zapobiega pożarom"
25.02.2016 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Najlepsi okazali się: Weronika Piechaczyk 2f, Karolina Mroczkowska 3e i Bartłomiej Podemski 3d. Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnych etapach.

Etap powiatowy Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista
01.02.2016 Gimnazjum zewnętrzny

BLOK HUMANISTYCZNY: 
Kacper Adamowicz- kl. 3e
Juliusz Iżykowski- kl. 3b
Marcin Proć - kl. 3d
Karolina Mroczkowska - kl. 3e
Magdalena Wnęk - kl. 2a

BLOK PRZYRODNICZY:
Marcin Proć - kl. 3d
Karolina Mroczkowska - kl. 3e
Magdalena Wnęk - kl. 2a
Joanna Wojciechowicz - kl. 3e

BLOK MATEMATYCZNO-FIZYCZNY: 
Mateusz Bagiński - kl. 3f
Mariusz Centner- kl. 2f
Marcin Proć - kl. 3d
Joanna Wojciechowicz - kl. 3e
Paulina Żelezik - kl. 2f

JĘZYK ANGIELSKI:
Sylwia Cieślik - kl. 2a 
Daria Krzyśków - kl. 3a
Wojciech Masternak - kl. 2d
Karolina Mroczkowska - kl. 3e
Michał Pławucki - kl. 3e 
Magdalena Wnęk - kl. 2a

Szkolny Konkurs Wiedzy Pożarniczej
21.01.2016 Gimnazjum szkolny relacja

Najlepsi okazali się: Mroczkowska Karolina, Piechaczyk Weronika i Jakub Szymonik (Św. Katarzyna), Podemski Bartłomiej, Cieślik Sylwia i Butkowska Anna (Siechnice).

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
04.01.2016 Gimnazjum zewnętrzny

Do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się: Michał Pławucki - kl.3e, Wojciech Masternak - kl. 2d.

XV Gminny Przegląd Jasełek i Zespołów Kolędniczych
21.12.2015 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce zajęła klasa II D
II miejsce klasa II A
III miejsce klasa I D
Wyróżnienie otrzymała klasa II C

V Brzeski Bieg Niepodległości
11.11.2015 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher zajął 1 miejsce w kat. klas gimnazjalnych chłopców, na dystansie 805 m z czasem ok. 2:30.

Konkurs Wiedzy o Księżnej Annie z Przemyślidów
28.10.2015 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Weronika Piechaczyk i Łukasz Warwasiewicz z klasy 2 F
II miejsce: Adrian Madej i Marcin Proć z klasy 3 D 
III miejsce: Justyna Symber i Magdalena Wnęk z klasy 2 A

Konkurs recytatorski "Poezja Karola Wojtyły"
08.10.2015 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce zajęła uczennica z kl. IIIb Marta Nowakowska
II miejsce uczennica z kl. IIb Julia Jarząbek
III miejsce zajęli Martyna Kwiecińska z kl. Ib i Aleksandra Urbańska z kl. IIIb.

Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:
Dziambor Jagoda z kl. Ia
Ner Jakub z kl. Ie
Dębniak Aleksander z kl. Ib

IV Biegi Harcownika - Chwałowice
27.09.2015 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher z klasy 2B zajął zajął 2 miejsce w kat. M-14, na dystansie 3,7 km z czasem 15:48.

XXI Międzynarodowy Bieg Uliczny w Twardogórze
20.09.2015 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher z klasy 2B zajął 3 miejsce w kat. kl. III gimnazjum i I liceum, na dystansie 2 km z czasem ok. 6:39.

XIII Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych w Głuchołazach
19.09.2015 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher zajął 4 miejsce w kat. kl. III gimnazjum, na dystansie 1 km z czasem ok. 3:06.