Osiągnięcia
2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

Turniej piłki halowej w Siechnicach
21.06.2010 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

I miejsce: GM Siechnice
II miejsce: GM Kobierzyce
III miejsce: GM Żórawina
IV miejsce: GM z oddziału zamiejscowego w Św. Katarzynie

Konkurs "Moja szkoła w Unii Europejskiej"
09.06.2010 Gimnazjum zewnętrzny relacja

III miejsce zajęły uczennice z Oddziału Zamiejscowego naszego gimnazjum: Aleksandra Kępa, Karolina Dąbrowska i Aleksandra Lipska

Turniej koszykówki w Kamieńcu Wrocławskim
08.06.2010 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Finał strefy wrocławskiej w siatkówce plażowej
07.06.2010 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Kacper Kujawski i Damian Kuba uzyskali IX lokatę

Konkurs wiedzy o Fryderyku Chopinie
31.05.2010 Gimnazjum szkolny relacja

Gimnazjum w Siechnicach:

  • I miejsce: Magdalena Przerada
  • II miejsce: Szymon Fijałkowski
  • III miejsce: Klaudia Rozwadowska, Żaneta Gabor, Anna Zawiślak

Oddział w Św. Katarzynie:

  • I miejsce: Oktawia Tabak
  • II miejsce: Dawid Kozów, Wojciech Braniewski
  • III miejsce: Anna Besz
Konkurs Czytelniczy "Bliżej Książki"
31.05.2010 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Magdalena Przerada z kl. IIIB
II miejsce: Jakub Zbądzki z kl. IIIB
III miejsce: Radosław Wnęk z kl. IIIB 

Nieustający Konkurs Czytelniczy
31.05.2010 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce - Aleksandra Müller z kl. IIIA 
II miejsce exequo - Magdalena Ciupa z kl. IIIC, Anna Zawiślak z kl. IIIB
III miejsce exequo - Paulina Muszyńska z kl. IIIA, Klaudia Nowak z kl. IB, Agnieszka Zawiślak z kl. IB 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii - oddział zamiejscowy
31.05.2010 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce - klasa IIF (K. Dąbrowska, A. Kępa, A. Lipska, T. Mucha)
II miejsce - klasa IIIE (K. Krychowska, S. Kaczmar, M. Pęcak)
III miejsce - klasa IIIE (A. Bagińska, S. Nawrocka, E. Wolańska, P. Goss) 

Dolnośląski Finał w Streetballu
29.05.2010 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Damian Kuba, Wiktor Świętoń i Przemek Karolczuk wywalczyli XI miejsce

Konkurs o liczbie π
28.05.2010 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Magdalena Przerada, Michał Dębiński
II miejsce: Agnieszka Bagińska, Michał Kowalski z kl. 3E
III miejsce: Aleksandra Kłonowska, Aleksandra Merda z kl. 3A
IV miejsce: Rafał Demczański, Piotr Sycz z kl. 2D
V miejsce: Piotr Pasierb, Radosław Wnęk z kl. 3B

Konkurs fizyczny "Zabawy z fizyką"
20.05.2010 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Szymon Fiałkowski i Michał Dębiński z klasy IIIb, 
II miejsce: Monika Kwiatkowska, Joanna Bożyk z kl. IIc i Katarzyna Radomińska, Karolina Botuszan z kl. IIc,
III miejsce: Dawid Kotar i Kacper Kujawski z klasy III d
IV miejsce: Radosław Wnęk i Piotr Pasierb z klasy III b 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii
19.05.2010 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: klasa IID - Demczański R., Musiał M., Sarna W., Sycz P., Włodarczyk K.
II miejsce: klasa IIIB - Ćwiek A., Dębiński M., Przerada M., Wnęk R., Zbądzki J.
III miejsce: klasa IIIA - Guzikowski M., Ignasiak G., Kłonowska A., Merda A., Skołuda G.

Konkurs "Dzień stroju z epoki romantyzmu"
14.05.2010 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Magdalena Przerada z kl. 3b i Dawid Kotar z kl. 3d
Wyróżnienia: Aleksandra Szpruch z kl. 2c i Mateusz Miech z kl. 2a

VII Konkurs Matematyczny Gmin Ślężańskich
14.05.2010 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Drużynowo: 3 miejsce - Gimnazjum w Siechnicach
Indywidualnie: 2 miejsce - Radosław Wnęk z klasy 3B 

Dolnośląski konkurs recytatorski poświęcony twórczości Juliusza Słowackiego - finał woj.
01.04.2010 Gimnazjum zewnętrzny

2 miejsce zajęła Aleksandra Kępa z klasy II F
3 miejsce Aleksandra Merda z klasy III A

Powiatowe zawody w piłce ręcznej w Borowej
12.03.2010 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Reprezentacja Gimnazjum w Siechnicach zajęła 3 miejsce

Konkurs Recytatorski
11.03.2010 Gimnazjum szkolny relacja

W kategorii recytacja:

  • I miejsce - Aleksandra Merda z kl. III a
  • II miejsce - Aleksandra Lipska z kl. II f i Aleksandra Kępa z kl. II f
  • III miejsce - Grzegorz Skołuda z kl. III a

W kategorii poezja śpiewana:

  • I miejsce zajął duet Magdalena Przerada z kl. III b i Elżbieta Przerada z kl. I a
  • II miejsce - Izabela Sobczyk z kl. II d
Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
25.02.2010 Gimnazjum szkolny relacja

W kategorii gimnazjów:

  • I miejsce - Michał Dębiński z kl. 3b,
  • II miejsce - Aleksandra Lipska z kl. 2f,
  • III miejsce - Szymon Fiałkowski z kl. 3b.

Michał Dębiński i Aleksandra Lipska reprezentowali gminę w konkursie powiatowym. 

Konkurs plastyczny o tematyce przeciwpożarowej
20.02.2010 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce - Izabela Sobczyk kl. 2a 
2 miejsce - Żaneta Gabor kl. 3b
3 miejsce - Klaudia Smolis kl. 1c
Wyróżnienie - Karolina Śmietanka kl. 1c oraz Natalia Fabiańczyk kl. 2d

Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur
10.02.2010 Gimnazjum zewnętrzny

Wyróżnienia otrzymali:

  • Dawid Kozów z kl. 1F,
  • Piotr Sycz z kl. 2D,
  • Kacper Kujawski z kl. 3D.
Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy "Stroik Świąteczny"
28.01.2010 Gimnazjum szkolny relacja
  • Alicja Ćwiek I miejsce - kl. III B Gimnazjum w Siechnicach
  • Iza Sobczyk II miejsce - kl. I. D Gimnazjum w Siechnicach
  • Paulina Gabor III miejsce - kl. I. B Gimnazjum w Siechnicach
  • Karolina Sokalska I miejsce - kl. III. E Gimnazjum w Siechnicach Oddział Zamiejscowy
  • Dawid Kozów II miejsce - kl. I. F Gimnazjum w Siechnicach Oddział Zamiejscowy
  • Agnieszka Bagińska III miejsce - kl. III. E Gimnazjum w Siechnicach Oddział Zamiejscowy
IX Gminny Przegląd Jasełek i Zespołów Kolędniczych
21.12.2009 Gimnazjum szkolny relacja

Nagrodzone zespoły:

  • Przedszkole w Siechnicach
  • Szkoła Podstawowa z Żernik
  • Szkoła Podstawowa w Radwanicach
  • Gimnazjum w Siechnicach zespoły z klas IA, II C, IIA, IIB, IC i ID 
Powiatowe zawody w koszykówce w Kamieńcu Wrocławskim
18.12.2009 Gimnazjum zewnętrzny sportowe

Reprezentacja Gimnazjum w Siechnicach zajęła 2 miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny na Witraż Bożonarodzeniowy
18.12.2009 Gimnazjum szkolny relacja

W kategorii gimnazjum nagrodzeni zostali:

  • I miejsce - Monika Kwiatkowska, Mateusz Kołomański
  • II miejsce - Aleksandra Kępa
  • Wyróżnienie - Michał Wolszczak 
Stoły wigilijne
14.12.2009 Gimnazjum szkolny relacja

Nagrody równorzędne za nakrycie wigilijnych stołów otrzymały:

  • Monika Kwiatkowska z kl. 2c
  • Dominika Zahajkiewicz i Justyna Pasierb z kl. 3b 
Turniej koszykówki o puchar Wójta Gminy Św. Katarzyna
09.12.2009 Gimnazjum szkolny sportowe relacja

Drużyny dziewcząt:

  • 1 miejsce - Gimnazjum nr 1 z Wrocławia
  • 3 miejsce - Gimnazjum w Siechnicach

Drużyny chłopców:

  • 1 miejsce - Gimnazjum z Otmuchowa
  • 3 miejsce - Gimnazjum w Siechnicach 
Konkurs matematyczny KOMA - V edycja
30.11.2009 Gimnazjum zewnętrzny

Na 132 finalistów nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

  • Natalia Kołacka z 3c - 50 miejsce,
  • Kacper Kujawski z 3d - 57 miejsce,
  • Dawid Kotar z 3d - 75 miejsce.
VII Drużynowy Turniej Matematyczny
26.11.2009 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce: kl. 3B - Szymon Fiałkowski, Piotr Pasierb, Radosław Wnęk
2 miejsce: kl. 3B - Magdalena Przerada, Alicja Ćwiek, Michał Dębiński 
3 miejsce: kl. 1A - Karolina Rozwadowska, Mateusz Jaworek, Patryk Krawczyk
4 miejsce: kl. 2D - Klaudia Włodarczyk, Rafał Demczański, Piotr Sycz 

Konkurs zDolny Ślązak Gminazjalista - finał
20.11.2009 Gimnazjum zewnętrzny

Radosław Wnęk z kl. 3 B zakwalifikował się do finału wojewódzkiego w bloku matematyczno-fizycznym.

Konkurs zDolny Ślązak Gminazjalista - etap powiatowy
03.11.2009 Gimnazjum zewnętrzny

Do etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista zakwalifikowali się następujący uczniowie:

  • blok humanistyczny: Kamil Gaweł, Radosław Wnęk, Jakub Zbądzki,
  • blok mat-fiz: Damian Kuba, Kacper Kujawski, Piotr Sycz, Radosław Wnęk,
  • blok przyrodniczy: Aleksandra Lipska, Radosław Wnęk.
Szkolny konkurs recytatorski pt. "Poezja Karola Wojtyły"
09.10.2009 Gimnazjum szkolny relacja

1 miejsce ex aequo: Aleksandra Lipska z kl. 2e, Aleksandra Merda z kl. 3a
2 miejsce: Magdalena Przerada z kl. 3b
3 miejsce ex aequo: Agata Ciróg z kl. 3c, Dawid Kotar z kl. 3d