Osiągnięcia
2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

Mistrzostwa Wrocławia w Szybkim Liczeniu
13.06.2015 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Nasze gimnazjum zajęło 2 miejsce w klasyfikacji szkół.

XII Międzypowiatowy Konkurs Literacki w Sobótce pt. "Uruchom swoją wyobraźnię"
12.06.2015 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Kacper Adamowicz zajął 2. miejsce, Joanna Wojciechowicz zdobyła 3. miejsce (oboje z klasy 2e i pod kierunkiem nauczycielki D. Bronowickiej).

II Bieg Pamięci Powstań Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu
31.05.2015 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Uczeń klasy 2B Michał Majcher zajął 2 miejsce w kategorii klas gimnazjalnych

Szkolny Konkurs Ortograficzny
18.05.2015 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Magdalena Wnęk z kl. 1a
II miejsce: Łukasz Warwasiewicz z kl. 1f
III miejsce: Karolina Mroczkowska z kl. 2e

XIII Powiatowy Konkurs Języków Obcych - finał
15.05.2015 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Laureaci konkursu z j. niemieckiego: 
miejsce II - Karolina Mroczkowska (klasa II)
wyróżnienie - Weronika Piechaczyk (klasa I)

Laureaci konkursu z j. angielskiego:
miejsce II - Tomasz Elert (klasa III)
miejsce II - Michał Pławucki (klasa II)

Konkurs o liczbie π
12.05.2015 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce - zespół z kl. 2E w składzie: Ola Siarkowska i Asia Wojciechowicz
II miejsce - zespół z kl. 2B w składzie: Emilka Drozd i Wiktoria Przybylska
III miejsce - zespół z kl. 3A w składzie: Ola kłak i Melania Mieczkowska

XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny - bieg dzieci i młodzieży
01.05.2015 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Uczeń klasy 2B Michał Majcher zajął 4 miejsce w kategorii klas gimnazjalnych na dystansie 1 km z czasem 3:15

Konkurs Wiedzy o Księżnej Annie z Przemyślidów
31.03.2015 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce: Adrian Madej i Marcin Proć z klasy 2 D 
II miejsce: Inga Hornik i Paulina Kuriata z klasy 3 E
III miejsce: Weronika Piechaczyk i Łukasz Warwasiewicz z klasy 1 F

Ogólnopolski Konkurs "Młodzież zapobiega pożarom" - etap powiatowy
27.03.2015 Gimnazjum zewnętrzny relacja

W kategorii gimnazjum, nasza uczennica Karolina Mroczkowska zajęła 3 miejsce.

IV Konkurs Piosenki Angielskiej
23.03.2015 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce Weronika Piechaczyk z klasy IF - "Stay" Rihana
I miejsce Paulina Żelezik z klasy IF - "Read All about it" Emeli Sande
II miejsce Maria Komenda z klasy IIIC - "Me and my broken heart" Rixton
III miejsce Aleksandra Siarkowska i Aleksandra Paczkowska z klasy IIIE- "Zombie" The Cranberries

Wyróżnienia: 
Magdalena Pisching i Grzegorz Wysokiński z klasy IIA i IA - "Englishman In New York" Sting
Żaneta Hornik z klasy IIIF - "Crucify my love" X-Japan

III Szkolny Turniej Szachowy
27.02.2015 Gimnazjum szkolny relacja

Szymon Jabłonka - 1 miejsce 
Marcin Proć - 2 miejsce
Adrian Osipacz - 3 miejsce 
Mariusz Lachowicz - 4 miejsce 
(wszyscy uczniowie z klasy 2 d)

Ogólnopolski Konkurs "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
25.02.2015 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce - Weronika Piechaczyk z kl. 1e
II miejsce - Karolina Mroczkowska z kl. 2e
III miejsce - Stanisław Musiał z kl. 3c

IV Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku
22.02.2015 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Finał konkursu składał się z trzech rund oraz ścisłego finału, do którego zostało zakwalifikowanych 9 osób. Lepszy wynik osiągnęła Paulina Żelezik przeszła dwie pierwsze rundy i zakwalifikowała się do trzeciej rudy finału.

Szkolny Konkurs Recytatorski
17.02.2015 Gimnazjum szkolny relacja

W kategorii wiersz:
Aleksandra Urbańska - 1 miejsce
Miłosz Rajczakowski - 2 miejsce
Julia Jarząbek - 3 miejsce

W kategorii poezja śpiewana:
Maria Komenda - 1 miejsce

IX Dolnośląski Konkurs Geograficzny Alfred "Afryka - kontynent biedny i bogaty"
11.02.2015 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Do etapu miedzy gimnazjalnego, który odbył się we Wrocławiu, zakwalifikowali się: Magdalena Wnęk z kl. IA i Wojciech Masternak z kl. ID.

XII Turniej Matematyczny
04.02.2015 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce - drużyna z kl. III A w składzie: Zuzanna Kucharska, Justyna Malarz, Melania Mieczkowska
II miejsce - ex aequo drużyna z kl. III B: Sylwester Kwiatkowski, Kajetan Drogoś, Bartek Janas
II miejsce - ex aequo drużyna z kl. II D: Bartek Podemski, Marcin Proć, Adrian Madej
III miejsce - drużyna z kl. 1A: Magdalena Wnęk, Patryk Polkowski, Olgierd Cugier

Szkolny Konkurs Wiedzy Pożarniczej
16.01.2015 Gimnazjum szkolny relacja

Siechnice:
Stanisław Musiał - kl. 3c (27 pkt.)
Maciej Klepacki - kl. 3c (25 pkt.)
Justyna Malarz - kl. 3a (25pkt.)

Święta Katarzyna:
Karolina Mroczkowska - kl. 2e (26pkt.)
Weronika Piechaczyk - kl. 1f (24pkt.)
Szymon Leśniewski - kl. 3f (24pkt.)

X Konkurs na Stoły wigilijne
19.12.2014 Gimnazjum szkolny relacja

Aleksandra Stachów i Natalia Chmiel z 3 b - nagroda
Anna Budkowska i Wiktoria Żuberek z 1c - nagroda

Konkurs "Pierniki jak marzenia"
19.12.2014 Gimnazjum szkolny relacja

Aleksandra Tokarz (3B) - nagroda
Grzegorz Wysokiński (1A) - wyróżnienie
Maksymilian Piasecki (1A) - wyróżnienie 
Aleksandra Pogoda i Marta Strączek (1C) - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs na Stajenkę Betlejemską
18.12.2014 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce - Maciej i Jakub Szymonik z oddziału zamiejscowego w Świętej Katarzynie
III miejsce - Julia i Klaudia Biegus
Wyróżnienia: Ewelina Koczan, Julia Jarząbek i Paulina Żelezik

Wojewódzki konkurs rzeźbiarski "Najpiękniejsza szopka betlejemska"
18.12.2014 Gimnazjum zewnętrzny relacja

Wyróżnienia otrzymały: Zofia Wiktorek i Inga Hornik

XIV Gminny Przegląd Jasełek i Zespołów Kolędniczych
18.12.2014 Gimnazjum zewnętrzny relacja

I miejsce kl. II A (wychowawca Magdalena Zatoń)
II miejsce kl. II C (wychowawca Mariola Ziółkowska)
III miejsce kl. I B (wychowawca Magdalena Stawicka)

Powiatowe zawody w koszykówce chłopców
14.11.2014 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Drużyna w składzie: Patryk Zdanowicz, Marcin Proć, Damian Garbala, Kuba Foltyn, Tomek Lipiński, Julek Iżykowski, Michał Majcher, Krzysiek Kowalik, Olgierd Cugier, Grzesiek Zygadło zajęła IV miejsce. Opiekunem grupy była Katarzyna Haśkiewicz.

Brzeski Bieg Niepodległości
11.11.2014 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher uczeń klasy 2b zajął 3 miejsce w kat. klas gimnazjalnych chłopców, na dystansie 805 m z czasem ok. 2:24

Powiatowy Konkurs Poetycki "Mój świat, moja poezja"
07.11.2014 Gimnazjum zewnętrzny relacja

W kategorii gimnazjalistów:
I miejsce ex aequo - Zofia Wiktorek z klasy IIIb, Magdalena Wnęk z klasy I 
II miejsce ex aequo - Mikołaj Fronczek z klasy III b, Małgorzata Hajdaczuk z klasy III a
III miejsce - Natalia Chmiel z klasy III b

Ponadto wyróżnienia otrzymały:
Weronika Piechaczyk z klasy I f
Emilia Lubczyńska z klasy III d

Konkurs recytatorski "Poezja Karola Wojtyły"
13.10.2014 Gimnazjum szkolny relacja

I miejsce zajęła uczenica z kl. II b Aleksandra Urbańska
II miejsce uczennica z kl. II b Marta Nowakowska
III miejsce zajął uczeń z kl. I a Michał Nietrybowski

Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:
Natalii Chmiel kl.III b
Klaudii Lewińskiej kl II e
Aleksandrze Zastawny kl. I a 

II Bieg Harcownika w Miłoszycach
27.09.2014 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher uczeń klasy 2b zajął 1 miejsce w kat. M-14, na dystansie 3,5 km z czasem 14:15

Turniej o Puchar Orlika w Oławie
25.09.2014 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Drużyna dziewcząt zajęła 2 miejsce, a drużyna chłopców - 3

XX Międzynarodowy Bieg Uliczny w Twardogórze
21.09.2014 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher zajął 2 miejsce w kat. kl. I-II gimnazjum, na dystansie 1 km z czasem 3:10

XII Ogólnopolski Bieg Służb Mundurowych w Głuchołazach
20.09.2014 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher zajął 3 miejsce w kat. kl. II gimnazjum, na dystansie 1 km z czasem 3:26

Bieg Solidarności we Wrocławiu
06.09.2014 Gimnazjum zewnętrzny sportowe relacja

Michał Majcher z klasy 2B zajął 2 miejsce w kat. M12, na dystansie 5,2 km z czasem 21:53