XIV Powiatowy Konkurs Literacki - Uruchom swoją wyobraźnię

Dnia 9 czerwca 2017 roku w Gminnym Gimnazjum im. Piotra Włostowica w Sobótce odbył się XIV Powiatowy Konkurs Literacki "Uruchom swoją wyobraźnię".

Wzięli w nim udział uczniowie z gimnazjów ziemskiego powiatu wrocławskiego, a wśród nich cztery uczennice z naszej szkoły. Ich zadaniem było napisanie w czasie 90 minut ciekawego i oryginalnego (zarówno w treści, jak i w formie) wypracowania, dla którego inspiracją były tematy zaproponowane przez organizatorów. Z tych konkursowych zmagań u stóp Ślęży, wykazawszy się literackim talentem i bujną wyobraźnią, zwycięsko wróciły Justyna Symber z klasy 3a oraz Paulina Grendysz z 2c.

Justyna Symber zajęła drugie miejsce w kategorii klas trzecich, a Paulina Grendysz - trzecie w kategorii klas pierwszych i drugich. Gratulujemy uczestniczkom - udziału, laureatkom - sukcesu!

Dziękujemy bardzo panu Waldemarowi Majchrzyckiemu za pomoc i zaangażowanie.

Nauczyciele języka polskiego

Powiązane osiągniecia