HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW I UCZNIÓW w roku szkolnym 2023/2024

Imię i nazwisko

Przedmiot

Sala

Dzień

Budynek przy

ul. Osiedlowej 2

Budynek przy

ul. Księżnej Anny z Przemyślidów 6

Banaszak Kamila

Wspomaganie procesu kształcenia

13

Poniedziałek

11:30-12:30

Biernacka Sylwia

Edukacja wczesnoszkolna

23

Środa

12:45-13:45

Bocian Woźniak Katarzyna

Język polski

21

Poniedziałek

14:25-15:25

Borecka Papiorek Joanna

Język niemiecki

Cieplik Ewelina

Wspomaganie procesu kształcenia

Pokój nauczycielski

Środa

10:35-11:35

Cisło Natalia

Język angielski

Pokój nauczycielski

Czwartek

7:00-8:00

Chyży Elżbieta

Plastyka, muzyka

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

7:30-8:00

Pokój nauczycielski

Wtorek

7:30-8:00

Cupryś Kamilla

Pedagog specjalny

0.43

Czwartek

7:30-8:00

0.15

Piątek

7:30-8:00

Czeleko Anna

Świetlica

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

14:25-15:25

Czermińska Beata

Wspomaganie procesu kształcenia

0.7

Poniedziałek

11:45-12:45

Demir Violetta

Język angielski

21

Wtorek

14:35-15:05

0.09

Wtorek

7:30-8:00

Dercz Natalia

Edukacja wczesnoszkolna

Pokój nauczycielski

Środa

13:40-14:40

Drwal Gabriela

Matematyka, informatyka

1.20

Czwartek

15:20-16:20

Dudycz Renata

Edukacja wczesnoszkolna

2

Poniedziałek

15:25-16:25

Dulska Okniańska Agnieszka

Współorganizowanie procesu kształcenia

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

7:55-8:55

Dusza Jadwiga

Matematyka

1.04

Czwartek

7:00-8:00

Dziambor Beata

Język polski

18

Poniedziałek

8:25-8:55

0.12

Środa

16:15-16:45

Dziedzic Izabela

Edukacja wczesnoszkolna

Pokój nauczycielski

Czwartek

12:30-13:30

Gajko Joanna

Edukacja wczesnoszkolna

13

Środa

12:30-13:30

Galewska Ewa

Fizyka

Pokój nauczycielski

Wtorek

14:25-15:25

Galuba Joanna

Edukacja wczesnoszkolna

5

Czwartek

12:30-13:30

Haber Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna

7

Poniedziałek

10:35-11:35

Hałupka Małgorzata

Język angielski

Pokój nauczycielski

Piątek

11:30-12:30

Haśkiewicz Katarzyna

Wychowanie fizyczne, język angielski

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

15:30-16:00

Pokój wf

Środa

7:30-8:00

Haśkiewicz Czarnowusy Monika

Edukacja wczesnoszkolna

10

Poniedziałek

11:30-12:30

Henrykowska Monika

Wspomaganie procesu kształcenia

Pokój nauczycielski

Wtorek

11:30-12:30

Hojko Elżbieta

Matematyka

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

14:30-15:30

Hojko Maria

Psycholog

0.45

Czwartek

15:30-16:00

0.03

piątek

15:15-15:45

Horbal Beata

Język angielski

Pokój nauczycielski

Środa

10:00-10:30

Poniedziałek

13:40-14:10

Hurkacz Daria

Edukacja wczesnoszkolna

3

Wtorek

11:45-12:45

Janiak Ewelina

Edukacja wczesnoszkolna

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

11:30-12:30

Kaliszczak Artur

Wicedyrektor, wychowanie fizyczne

0.20

Czwartek

14:35-15:35

Karp - Markowicz Mariola

Edukacja wczesnoszkolna

Pokój nauczycielski

Piątek

11:30-12:30

Kasprowicz Bożena

Wspomaganie procesu kształcenia

Pokój nauczycielski

Czwartek

7:55-8:55

Kielar Marta

Edukacja wczesnoszkolna

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

10:35-11:35

Konecka Anna

Wspomaganie procesu kształcenia

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

11:30-12:30

Kosmala Kujawa Marzena

Edukacja wczesnoszkolna

Pokój nauczycielski

Wtorek

13:30-14:30

Kosmala Worach Paulina

Matematyka

19

Środa

7:30-8:00

1.07

Piątek

7:30-8:00

Kowal Grażyna

Pedagog

Gabinet pedagoga

Poniedziałek

13:00-13:30

0.03

Piątek

11:30-12:00

Kozeńko Anna

Świetlica

Pokój nauczycielski

Środa

11:30-12:30

Kozłowska Anna

Edukacja wczesnoszkolna

6

Piątek

11:45-12:45

Kulpiński Norbert

Język niemiecki

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

14:35-15:05

Środa

15:30-16:00

Kurpios Marta

Wspomaganie procesu kształcenia

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

11:45-12:45

Lizak Sandra

Edukacja wczesnoszkolna

14

Środa

7:00-7:30

Czwartek

7:00-7:30

Łuczyńska Bury Bożena

Biologia

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

ŚRODA

12:45-13:15

Marciniak Cieślak Justyna

Edukacja wczesnoszkolna

9

Środa

13:30-14:30

Marcun Monika

Język niemiecki

0,09

Poniedziałek

14:40-15:10

16

Wtorek

14:35-15:05

Martyna Barbara

Język polski

1.07

Środa

14:30-15:30

Mikulska Maja

Religia

14

Środa

14:35-15:35

Mrowiec Agnieszka

Biologia, chemia

1.03

Wtorek

7:30-8:00

Biologia

12

Poniedziałek

14:30-15:00

Mrowiec Ryszard

Język angielski

16

Wtorek

7:30-8:00

0,12

Piątek

7:30-8:00

Morawska Kuchno Iwona

Plastyka, technika

Pokój nauczycielski

Piątek

7:30-8:00

Pok. nauczycielski

Czwartek

7:30-8:00

Mucha Kazimiera

Przyroda, geografia

1.06

Środa

7:30-8:00

20

Piątek

7:30-8:00

Nadbrzeski Adam

Wychowanie fizyczne, EDB

Pokój nauczycielski

Poniedziałek

7:30-8:00

Czwartek

7:30-8:00

Nowak Joanna

Świetlica

Świetlica

Poniedziałek

9:35-10:35

Ołubczyńska Patrycja

Język angielski

14

Wtorek

7:30-8:00

6

Środa

7:30-8:00

Perkowska Ewelina

Matematyka

Pokój nauczycielski

Wtorek

9:00-9:30

Pokój nauczycielski

Środa

7:30-8:P00

Piłat Marta

Wychowanie fizyczne, przyroda

12

Wtorek

7:30-8:00

Pokój nauczycielski

Wtorek

16:15-16:45

Podobińska Justyna

Religia

Pokój  nauczycielski

Wtorek

13:30-14:00

Środa

13:30-14:00

Rachwał Magdalena

Historia

0.08

Czwartek

7:20-7:50

biblioteka

Środa

7:20-7:50

Ruczaj Joanna

Świetlica

Świetlica1

Czwartek

8:45-9:45

Schmidt Rauchut Monika

Matematyka

1.05

Wtorek

7:00-8:00

Skrętkowicz -  Niestrzęba Marta

Język polski

Pokój nauczycielski

Czwartek

7:00- 8:00

Sławiński Kamil

Religia

20

Poniedziałek

13:40-14:40

Speina Marlena

Wspomaganie procesu kształcenia

23

Poniedziałek

10:45-11:45

Sykuła Jolanta

Język polski

Pokój nauczycielski

Środa

9:40-10:40

Suty Agata

Język polski

1.07

Czwartek

7:30-8:00

19

Wtorek

7:30-8:00

Sychowicz Monika

Świetlica

Świetlica1

Wtorek

10:05-11:05

Szeligiewicz Cezar

Dyrektor, historia

Gabinet dyrektora

Poniedziałek

15:00-16:00

Szewczyk Joanna

Edukacja wczesnoszkolna

11

Piątek

7:00-8:00

Szlachtowska Patrycja

Wspomaganie procesu kształcenia

Pokój nauczycielski

Czwartek

12:45-13-45

Szulga Sochachka Iwona

Świetlica

Pokój nauczycielski

Środa

9:30-10:30

Szymański Witold

Informatyka, wos, doradztwo zawodowe

2.01

Czwartek

7:00-7:30

Informatyka, świetlica

18

Wtorek

16:15-16:45

Tawkin Anna

Biblioteka

Biblioteka

Wtorek

13:45-14:45

Teichert Marlena

Logopeda

0.42

Środa

15:20-16:20

Trelak Anna

Terapeuta

0,43

Czwartek

7:30-8:00

0.15

Piątek

7:30-8:00

Witos Anna

Wspomaganie procesu kształcenia

Pokój nauczycielski

Wtorek

10:35-11:35

Wychowaniec Grażyna

Religia

Pokój nauczycielski

Środa

10:45-11:45

Zawer Aleksandra

Pedagog

0.43

Czwartek

13:30: 14:30