Konkurs na witraż bożonarodzeniowy

Gimnazjum zaprosiło uczniów szkół z terenu naszej gminy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu na witraż o tematyce bożonarodzeniowej. Celem było popularyzowanie techniki witrażowej oraz zachęcanie do czerpania inspiracji twórczych z klimatu Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami konkursu były panie Elżbieta Chyży i Iwona Morawska-Kuchno. Wpłynęło 82 prace. Szczególnie licznie reprezentowana była Szkoła Podstawowa w Siechnicach. W wyniku oceny komisja w składzie p. Iwona Morawska-Kuchno, p. Grażyna Wychowaniec, p. Elżbieta Chyży oraz przedstawiciel Samorządu Szkolnego Kamila Wojtasik przyznała następujące miejsca:

W kategorii szkół podstawowych:

• I miejsce - Amelia Sarnecka SP Siechnice,
  • II miejsce - Zuzanna Mazurkiewicz SP Siechnice,
  • III miejsce - Wiktoria Fiałkowska SP Siechnice,
  • wyróżnienie - Marta Siemiątkowska SP Siechnice.

W kategorii gimnazjum:

• I miejsce - Martyna Stanisz, Katarzyna Komar kl. I a,
  • II miejsce - Magdalena Sosna kl. III b,
  • III miejsce - Marcin Proć kl. I d.

Wręczenie nagród nastąpiło 20.12.2013 r. Wszystkie prace można obejrzeć na wystawie przygotowanej w holu szkoły. Gratulujemy nagrodzonym.

Powiązane osiągniecia