Konkurs Fotograficzny "Tam gdzie nogi poniosą"

Konkurs fotograficzny "Tam gdzie nogi poniosą" skierowany był do wszystkich uczniów gimnazjum. Celem konkursu było kształtowanie wartości estetycznych wśród młodzieży, rozwijania zainteresowań i wrażliwość na otaczający świat.

Organizatorkami konkursu były panie Anna Tawkin i Magdalena Rachwał.

W konkursie wzięło udział 7 uczennic z Gimnazjum w Siechnicach: Agnieszka Jasiewicz i Adrianna Demska z 1a, Marta Kudryk z 1b, Marta Hellebrand z 1c, Paulina Jędrzejewska z 2a, Agnieszka Głowacka i Katarzyna Prokopiuk z 3c.

Konkurs trwał od listopada 2011 r. do stycznia 2012 r. Uczniowie mogli dostarczyć na dowolnym nośniku elektronicznym lub w formie drukowanej do 5 zdjęć wykonanych w dowolnej technice fotograficznej. Oceniane były kompozycja i jakość zdjęcia, zmysł artystyczny oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Przyznano następujące nagrody:

• I miejsce ex aequo: Katarzyna Prokopiuk (III C), Agnieszka Jasiewicz (I A),
  • II miejsce ex aequo: Marta Kudryk (I B), Agnieszka Głowacka (III C),
  • III miejsce ex aequo: Adrianna Demska (I A), Paulina Jędrzejewska (II A).

Nagrodzone fotografie zostały zaprezentowane na wernisażu fotograficznym w holu gimnazjum.

Powiązane osiągniecia