Konkurs "Moja gmina w obiektywie"

Konkurs fotograficzny "Moja gmina w obiektywie" skierowany był do wszystkich uczniów gimnazjum. Celem organizatorek konkursu, pań Magdaleny Rachwał i Anny Tawkin, było zainteresowanie młodzieży ich "małą ojczyzną". Ponadto konkurs miał kształtować wartości estetyczne oraz rozwijać zainteresowania wśród uczniów.

W konkursie wzięło udział 11 uczniów z gimnazjum w Siechnicach i z oddziału zamiejscowego w Świętej Katarzynie.

Konkurs trwał od października do listopada 2010 r. Uczniowie mogli dostarczyć 5 zdjęć wykonanych w dowolnej technice fotograficznej. Oceniane były kompozycja i jakość zdjęcia, zmysł artystyczny oraz ogólne wrażenie.

Przyznano następujące nagrody:

• I miejsce: Tomasz Mucha z kl. 3f,
  • II miejsce: Wanesa Rorat z kl. 3b,
  • III miejsce: Mateusz Kalata z kl. 1a.

Wyróżnienia: Paulina Jędrzejewska z kl. 1a, Mateusz Miech z kl. 3a, Katarzyna Prokopiuk z kl. 2c, Agata Ryczkowska z kl. 1c, Klaudia Włodarczyk z kl. 3d.

Nagrodzone i najciekawsze fotografie można obejrzeć poniżej.

Powiązane osiągniecia