Konkurs fotograficzny "Moja gmina w obiektywie"

Konkurs fotograficzny "Moja gmina w obiektywie" skierowany był do wszystkich uczniów gimnazjum. Jego celem było zainteresowanie młodzieży ich "małą ojczyzną". Ponadto konkurs miał kształtować wartości estetyczne oraz rozwijać zainteresowania wśród uczniów.

Organizatorkami konkursu były panie Anna TAWKIN i Magdalena RACHWAŁ. Konkurs trwał od 1 do 31 października 2012 r. Uczniowie mogli dostarczyć na dowolnym nośniku elektronicznym lub w formie drukowanej do 5 zdjęć wykonanych w dowolnej technice fotograficznej. Oceniane były kompozycja i jakość zdjęcia, pomysł, zmysł artystyczny oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Prace fotograficzne oddało 7 uczennic z gimnazjum w Siechnicach: Małgorzata HAJDACZUK, Aleksandra KŁAK i Kamila PIOTROWSKA z 1 A, Aleksandra GŁOWACKA z 2 A, Marta KUDRYK z 2 B, Klaudia MUSIAŁ z 3 A, Agata RYCZKOWSKA z 3 C.

Organizatorki przyznały następujące nagrody:

• I miejsce: Agata RYNCZKOWSKA z 3 C,
  • II miejsce ex aequo: Marta KUDRYK z 2 B, Klaudia MUSIAŁ z 3 A,
  • III miejsce: Aleksandra GŁOWACKA z 2 A,
  • wyróżnienie: Kamila PIOTROWSKA z 1A.

Nagrodzone i najciekawsze fotografie zostaną zaprezentowane na wernisażu fotograficznym.

Powiązane osiągniecia