Ogólnopolski Konkurs "Twoja wiedza i czujka czadu w domu..."

9.04.2013r w starostwie powiatowym we Wrocławiu odbyły się eliminacje powiatowe XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu", który jest organizowany w ramach popularyzacji tematyki zagrożeń i działalności ratowniczej.

Celem konkursu jest edukowanie dzieci i młodzieży poprzez zabawę i rozwój umiejętności plastycznych w zakresie prawidłowego zachowania bezpieczeństwa podczas wystąpienia wszelkiego rodzaju potencjalnych zagrożeń życia lub zdrowia.

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Józefa Kmonka, Kierownika Zespołu ds. Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego we Wrocławiu spośród prac wyłonionych na etapach gminnych dokonała wyboru po 5 finalistów eliminacji powiatowych z każdej kategorii wiekowej. Prace następnie zostały przekazane do Urzędu Wojewódzkiego, gdzie zostaną poddane ocenie podczas etapu wojewódzkiego.

Zwycięzcy eliminacji powiatowych (kategoria wiekowa 13 - 16 lat)
Magdalena Bednarska kl.IId Gimnazjum w Siechnicach
Natalia Chmiel kl.Ib Gimnazjum w Siechnicach