Wrzesień 2022
Nauczyciele świetlicy SP2 witają wszystkich świetliczków z klas 1-3 w nowym roku szkolnym 2022/23.
Będziemy starać się, aby kolejny świetlicowy roczek upłynął nam wszystkim miło i przyjemnie.
Wrzesień ofiaruje jeszcze ciepłe dni, więc świetliczaki wolny czas spędzają na podwórku szkolnym. Wspólne zabawy chusta animacyjną-klanzą, gry w badmintona, w piłkę nożną bardzo integrują grupę. Mali artyści przelewają kolorową kredą swoje emocje na szkolnych chodnikach. Oby pogoda dłuuugo jeszcze rozpieszczała nas.
W dni deszczowe czas wolny zapełniają nam gry planszowe, szachy, warcaby, grzybki, klocki konstrukcyjne, puzzle i gry zręcznościowe - piłkarzyki kręgle. A wykonane prace plastyczne stały się dekoracją sal świetlicowych i korytarzy.
("poznajemy się", "pocztówka z wakacji", "słoneczniki").
Działalność świetlicy podczas Dnia Kropki. Dzieci zapoznały się z historią kropki, uczestniczyły w zabawach i grach tematycznych. Kropkowe prace plastyczne ozdobiły galerię prac świetliczaków. Dzieci otrzymały dyplomy i odznaki za aktywny udział w zajęciach.
Jesień zawitała do nas!!! Zrobiliśmy dekoracje jesienne, które zdobią nasze świetlicowe sale. A jesienne prace plastyczne zdobią korytorze naszej szkoły. Kiedy pogoda dopisuje spędzamy czas na szkolnym podwórku bawiąc się i grając w różne gry i zabawy.