Złocista jesień na dobre zagościła w świetlicy.

Podczas październikowych zajęć świetliczaki wykonały wiele prac plastycznych związanych
z obecną porą roku. Świetlicowe półki ozdobiły ,,Kasztankowe cudaki” z kasztanów, żołędzi
i plasteliny  min. wiewiórki, dinozaury, jeże, gąski, lisy, kwiatki i ludziki. Swoje święto miały również dynie. Choć  z papieru, również pyszniły się na półkach.

,,Jesienne drzewa” to kolejna  bardzo kolorowa praca świetliczaków.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej doceniając trud  pracowników naszej szkoły wykonały dla swoich wychowawców klas zakładki do książek. Wykorzystały do ich wykonania różne pieczątki. Wszystkie wesołe i kolorowe prace okraszone  dziecięcym uśmiechem były miłą niespodzianą dla pań.

Kolejne ciekawe prace wykonały na kaszy. Trochę bałaganu zrobili pani Basi, która sprząta w naszej sali ale prace wyszły bardzo ciekawe. Wszak,, artyści” są wśród nas!

Przebojem plastycznym okazała się praca ,, wydrapywanka ''.Kolorowe farby, świeczki oraz przedmiot do drapania i  pod czujnym okiem pań powychodziły kolorowe prace ,,cudeńka”.

I to jakie ciekawe!