Marzec 2022

W świetlicy nie nudzimy się ani chwili. W dalszym ciągu dzieci uczestniczą w przygotowaniach do wiosny - poznajemy pierwsze oznaki wiosny, marcową pogodę, robimy pierwszą wiosenną tęczę, zawitały do nas już pierwsze bociany, spacer też jest mile widziany przy pięknej marcowej pogodzie. Dzień dinozaurów był bardzo pracowity dzieci dowiedziały się kiedy żyły dinozaury, poznały gatunki dinozaurów co odzwierciedlają nasze prace plastyczne.

Świetlica w dalszym ciągu oczekuje wiosny. Wiosno zapraszamy Cię do nas. Robimy ozdoby wiosenne, które będą dekorować i rozweselać naszą salę. Przeprowadzamy świetlicowe konkursy. Korzystamy ze słonecznej pogody na placy zabaw.

Do świetlicy zawitała Pani Wiosna!!! Przyroda budzi się do życia dlatego możemy podziwiać pierwsze wiosenne zielone pąki na drzewach i krzakach oraz prześliczne bazie kotki. Podczas zabaw na świeżym powietrzu widzieliśmy już pierwsze motyle, żabki, pszczoły, osy i bąki. Wszystko to zainspirowało nas do prac plastycznych, które ciszą nasze dzieci.