Bezpieczne i kreatywne ferie w dobie pandemii bez cienia nudy

Świetlica szkolna serdecznie zaprasza wszystkich uczniów klas 1-3 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Bezpieczne i kreatywne ferie w dobie pandemii bez cienia nudy”

Podziel się swoimi ciekawymi pomysłami i wrażeniami ze spędzonych ferii zimowych. Opowiedz nam o tym bez słów, za pomocą plastycznego obrazu. Narysuj lub namaluj dowolną techniką obrazek, na którym pokażesz jak ciekawie spędziłeś(aś) ferie zimowe z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Celem konkursu jest propagowanie bezpiecznego i kreatywnego spędzania ferii zimowych w dobie pandemii COVID-19.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest świetlica szkolna
  2. Koordynator konkursu: Joanna Ruczaj
  3. W konkursie uczestniczą uczniowie klas I – III.
  4. Czas trwania konkursu: do 25 stycznia 2021r.
  5. Zasady uczestnictwa w konkursie: konkurs polega na wykonaniu rysunku lub plastycznego obrazu, który będzie nawiązywał do kreatywnej i bezpiecznej formy spędzania ferii zimowych w dobie pandemii.
  6. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej i w dowolnym formacie, mogą być również w formie książeczki.
  7. Każda praca konkursowa powinna być czytelnie podpisana na odwrocie i zawierać informacje: imię i nazwisko ucznia/autora pracy, klasa
  8. Prace należy dostarczyć do świetlicy szkolnej znajdującej się w sali 3.05, lub w razie zamkniętej szkoły przesłać zdjęcie wykonanej pracy na adres [email protected] Plik powinien być dokładnie opisany (imię, nazwisko i klasa).
  9. Dla każdego uczestnika konkursu przewidziane są dyplomy i drobne upominki, dla laureatów konkursu - nagrody rzeczowe.
  10. Wszystkie prace konkursowe zostaną wyeksponowane w formie wystawy w przestrzeni szkolnej oraz zaprezentowane na stronie internetowej szkoły w zakładce świetlica.