Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

25 czerwca zakończyliśmy jubileuszowy, 10 rok szkolny w gimnazjum. Po mszy świętej w miejscowym kościele młodzież przeszła do szkoły na uroczysty apel. Zgromadzeni na placu przed gimnazjum uczniowie i nauczyciele odśpiewali hymn państowy.

Po krótkim przemówieniu pan dyrektor wraz z wychowawcami wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe dla najlepszych uczniów.

Podczas apelu zostały rozdane również nagrody za liczne konkursy, które odbyły się w szkole w ostatnim czasie. Pożegnaliśmy także uczennice klasy trzeciej, Magdalenę Przeradę i Aleksandrę Müller, z zespołu AVISTA.

Uwieńczeniem uroczystości był koncert zespołu rockowego w składzie: Michał Dębiński, Michał Guzikowski i Jakub Zbądzki.