XX JUBILEUSZOWY PRZEGLĄD JASEŁEK I ZESPOŁÓW KOLĘDNICZYCH

Tradycyjnie w naszej szkole 14.01.2022roku odbył się XX JUBILEUSZOWY PRZEGLĄD JASEŁEK I ZESPOŁÓW KOLĘDNICZYCH.

Wystąpili uczniowie z klasy 3c pod kierunkiem Pani Agnieszki Haber, którzy wprowadzili nastrój świąteczny. Piękne kolędy zaśpiewali uczniowie z klasy 7c z Panią Grażyną Kowal porywając publiczność do wspólnego śpiewu.

Aktorzy z klasy 7d przedstawili jasełka, których scenariusz napisała uczennica Bochnacka Julia. Treść nawiązywała do obecnej sytuacji pandemicznej. Nad całością czuwała wychowawczyni Pani Jagoda Dusza.

Na koniec przeglądu wystąpił zespół AVISTA pod kierunkiem Pani Elżbiety Chyży. Występ chóru zachwycił widownię i zachęcił do wspólnego kolędowania.

Dzięki sponsorom wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki a występujące klasy nagrody pieniężne.

Organizatorami XX Jubileuszowego Przeglądu Jasełek i Zespołów Kolędniczych były panie : Grażyna Wychowaniec i Elżbieta Chyży.