Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia

29.09.2012 r. po raz kolejny młodzież naszego gimnazjum brała udział we Wrocławskich Dniach Promocji Zdrowia, które odbywały się w Parku Słowackiego. Naszą szkołę reprezentowała grupa 12 uczniów: Patrycja PRYMAKA, Julia KULA, Marta KUDRYK, Marta GORCZYCA, Patryk ZDANOWICZ, Grzegorz MACIEJOWSKI, Andrzej KOSIOR, Paweł PRZYCHODNY, Mateusz KALATA, Mateusz BRYCKI, Rafał SZYMANEK, Robert CUGIER. Opiekunem grupy była pani Katarzyna HAŚKIEWICZ.

Młodzież brała udział w różnych konkurencjach oraz obowiązkowym Biegu Po Zdrowie. Najlepszym wśród chłopców w kategorii gimnazjum okazał się nasz uczeń Andrzej Kosior, wśród dziewcząt najlepszą z naszej szkoły była Julia Kula, która przybiegła na 14 miejscu. Ponadto trójka piłkarska zajęła 2 miejsce w rozgrywanych meczach, Grześ Maciejowski zajął 5 miejsce w konkurencji rzutów za 3 punkty, a Paweł Przychodny 4 miejsce w grze pojedynczej w badmintona.

Każdy ze zwycięzców otrzymał pamiątkowe medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a każdy uczestnik pamiątkową koszulkę. Wszyscy wspaniale się bawili i na pewno pozostaną im niezapomniane wspomnienia.