Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia

28.09.2013 r. odbyły się Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia. Naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów pod opieką pani Katarzyny Haśkiewicz (Julka Kula, Marcin Standio, Dominika Czyżak, Magda Bednarska, Patrycja Prymaka, Patrycja Poręba, Beata Kalinowska, Emilia Lubczyńska, Krzyś Motowidło, Filip Wałęcki, Patryk Zdanowicz, Kuba Gigiel, Miłosz Śliwiński, Grześ Maciejowski). Wszyscy uczestniczyli w VII biegu po zdrowie - Trzymaj formę.

Najlepszym biegaczem wśród naszych okazał się Michał Majcher, który przybiegł do mety z 4 czasem, a najlepszą biegaczką była Patrycja Prymaka, która przybiegła na metę w pierwszej dziesiątce. Oprócz obowiązkowego biegu, młodzież uczestniczyła w konkurencjach przygotowanych przez animatorów sportowych: trójki piłkarskie, rzuty do kosza, badminton. W rzucie do kosza Grzesiek Maciejowski zajął II miejsce, a Miłosz Śliwiński - III miejsce. W nagrodę otrzymali oni pamiątkowe dyplomy i medale. Najlepiej rzucającą dziewczyną w naszej reprezentacji była Magda Bednarska, która zakwalifikowała się do półfinału. Młodzież godnie reprezentowała nasze gimnazjum i był to bardzo udany występ podczas kolejnej edycji Trzymaj formę. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki.