Warsztaty dotyczące życia i funkcjonowania borsuków

Chcąc rozwijać przyrodnicze zainteresowania naszych uczniów, zorganizowaliśmy warsztaty dotyczące życia i funkcjonowania borsuków. Uczniowie dowiedzieli się, gdzie żyją, jak wyglądają i jak się zachowują te niezwykle interesujące zwierzęta. Dzieci miały także okazję poznać sposoby ochrony dzikich zwierząt. Najbardziej jednak spodobały im się zadania interaktywne oraz możliwość wysłuchania nagrań borsuczych odgłosów.

Dziękujemy Pani Monice Nadolskiej-Karpińskiej, która zechciała podzielić się swoją wiedzą na temat życia opisywanych ssaków.

Działanie realizowane w ramach projektu, pn. ,, Ekolekcje w ławce i na trawie " dofinansowanego z programu ,, EKOPRACOWNIA -zielone serce szkoły " ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.