VII Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej - I miejsce

W dniu 10 maja 2018 roku na 3 i 4 godzinie lekcyjnej w auli naszego gimnazjum odbył się

VII Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej.

Konkurs nadzorowało jury w składzie- p. Elżbieta Chyży (nauczycielka muzyki), p. Beata Horbal i p. Ryszard Mrowiec (nauczyciele języka angielskiego).

Do konkursu przystąpili uczestnicy, którzy w wyznaczonym regulaminem konkursu terminie dostarczyli podkład muzyczny do prezentowanego przez siebie utworu.

W konkursie udział wzięło 13 wokalistów (w tym 2 duety). Lista uczestników i ich utworów prezentowała się następująco:

1. Dziambor Jagoda (IIIA)- Anna Clendening “To my parents”;
  2. Ejkszto Julia (IIIA)-  Camila Cabello “Consequences”;
  3. Goraczek Magdalena, Kobusińska Kamila (IIIB)- Charlie Puth/Selena Gomez „We don’t talk anymore”;
  4. Kovalenko Eliza (IIIB)- Christina Aquillera “Say something”;
  5. Stachów Dominika (IIIB)- Christina Perri “A thousand years”;
  6. Szeptucho Natalia (IIIB) -  Andra Day “Rise up”;
  7. Gmurkowska Hanna, Kurowska Weronika (IIIE) – Lana Del Rey „Young and beautiful”;
  8. Ner Jakub (IIIE) – James Mraz “I’m yours”;
  9. Szumska Maja (IIIE) – Amy Winehouse “Back to Black”;
  10. Ćwirko-Nasierowska Mia (IIA)- Birdy “The A team”;
  11. Szczeciński Cezary (IIB) – Sam Smith “I’m not the only one”;

Po długiej i burzliwej naradzie jury przyznało zwycięskie miejsca. I tak:

I miejsce zajęła Szeptucho Natalia (kl. IIIB);

II miejsce- Szumska Maja (kl. IIIE);

III miejsce- Mia Ćwirko-Nasierowska (kl. IIA).

Przyznano również 2 wyróżnienia, które otrzymali Ner Jakub (kl. IIIE) oraz Eliza Kovalenko (kl. IIIB).

Wszystkich zainteresowanych występami nagrodzonych osób odsyłamy do video relacji zamieszczonych na stronie naszej szkoły.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, odwagi oraz wytrwałości! Pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w naszym konkursie w przyszłym roku.

Organizatorzy konkursu

Powiązane osiągniecia