VI Festiwal Projektów Edukacyjnych

W dniu 14.10 odbył się VI Festiwal Projektów Edukacyjnych, jak co roku uczniowie zaprezentowali efekty swojej zeszłorocznej pracy. Nad wszystkim czuwała pani Magdalena Zatoń. W tegorocznym festiwalu zaprezentowali się uczniowie z następujących projektów:

• "Zaginione skarby z okresu II Wojny Światowej" opiekunem projektu była pani Magdalena Rachwał Kamińska,
  • "Rodzina - skąd pochodzę dokąd zmierzam" pod opieką pani Katarzyny Bocian Woźniak,
  • "Biblioteka szkolna moim azylem" z opiekunami  panią Barbarą Solarek, panią Agata Suty, panią Martą Kurpios oraz panią Anną Tawkin,
  • "Zwykłe a jednak niezwykłe doświadczenia fizyczne" - opiekunem projektu była panią Ewa Galewska,
  • "Matematyczne paradoksy" - z opiekunem panią Jadwigą Duszą,
  • "Film reklamowy o naszym mieście" zrealizowany w języku angielskim pod opieką pani Barbary Sobieraj.

W Świętej Katarzynie zaprezentowali się uczniowie z projektów z historii "Śladami Księżnej Anny z Przemyślidów po Dolnym Śląsku" pod opieką pani Barbary Kucharskiej oraz z geografii "Cudze chwalicie swego nie znacie"  pod opieką pani Anny Lipskiej.