V Halowy Turniej Piłki Nożnej

W dniu 28.05.2009 w hali sportowej odbył się V Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Św. Katarzyna. Na nasze zaproszenie odpowiedziały Gimnazja z Kamieńca Wrocławskiego, Czernicy, Sobótki. Nasze gimnazjum reprezentowane było przez uczniów z Siechnic oraz oddziału zamiejscowego ze Św. Katarzyny.

Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Najlepszymi piłkarzami okazali się zawodnicy z gimnazjum w Siechnicach, którzy pokonali wszystkie drużyny. Drugie miejsce zajęli gimnazjaliści z Sobótki. Trzecie miejsce zajęli chłopcy z oddziału zamiejscowego ze Św. Katarzyny. Medale i dyplomy puchary wręczał Wójt Gminy Św. Katarzyna Jerzy Fitek. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: