Uroczystości z okazji 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Siechnicach

Dzień Niepodległości 11 listopada 2017 roku to jedno z ważniejszych świąt narodowych, dlatego nasza szkoła wzięła  udział w uroczystej Mszy Świętej w Siechnicach
 z okazji 99.Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Przedstawiciele władz gminy, dyrektorzy szkół, nauczyciele, uczniowie, kombatanci, strażacy, harcerze, zuchy i mieszkańcy gminy czcili pamięć tego wielkiego wydarzenia.

Uczniowie: Anna Kaim (2e) i Jędrzej Adamowicz (2e) przypomnieli najważniejsze fakty historyczne związane ze Świętem Odrodzenia Polski (przygotowanie merytoryczne: Magdalena Rachwał i Dorota Bronowicka).  Uczestnikom ceremonii dużą radość sprawił  śpiew pieśni legionowych kończących uroczystość.

Powiązane strony