Uroczyste otwarcie wystawy pt.: !tam (i tam)

W dniu 22 marca 2017 roku miało miejsce uroczyste otwarciu wystawy "i tam", której autorką jest Inga Hornik. Autorka prac, Inga Hornik jest uczennicą klasy 2 TC w zawodzie Technik cyfrowych procesów graficznych w Technikum nr 15 we Wrocławiu. Inga jest absolwentką Gimnazjum w Siechnicach, która uczęszczała do oddziału zamiejscowego w Św. Katarzynie w latach 2012/ 15 a wychowawczynią jej była pani Agnieszka Mrowiec.

Na wystawę przybyli zaproszeni goście:
- pan Dyrektor Technikum nr 15, Grzegorz Ćwiertniewicz
- pan Dyrektor Gimnazjum w Siechnicach, Cezar Szeligiewicz
- pani Anna Jankowska - nauczyciel przedmiotów zawodowych, nauczyciel malarstwa i rysunku, absolwentka ASP we Wrocławiu
- pan Marek Kolano - wychowawca klasy 2TC, nauczyciel przedmiotów zawodowych,
oraz uczniowie z: klasa 2 TC z Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej- Curie we Wrocławiu oraz klasy z Gimnazjum w Siechnicach im. Księżnej Anny z Przemyślidów

Wystawa powstała dzięki współpracy zaprzyjaźnionych Szkolnych Ośrodków Kariery i pracujących w nich doradców zawodowych, pani Katarzyny Winkowskiej i pana Witolda Szymańskiego.

Na koniec uroczystości wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do oglądania wystawy, rozmów z autorką prac i poczęstunku.

Organizatorzy wystawy:
- pani Katarzyna Winkowska - szkolny doradca zawodowy w Technikum nr 15 we Wrocławiu
- pani Iwona Morawska
- pani Elżbieta Chyży