Uczniowska Strefa Relaksu „Kącik Oka”

Za kilka dni wszyscy nasi uczniowie wracają do nauki stacjonarnej w szkole. Bardzo się z tego cieszymy, tym bardziej, że możemy zaprosić tych młodszych i starszych do Uczniowskiej Strefy Relaksu „Kącik Oka”.

Jest to miejsce wydzielone z korytarza na trzecim piętrze, w którym uczniowie mogą odpocząć i dobrze się bawić, a telefony schować głęboko w plecakach.

Choć „Kącik Oka” powstał na początku roku szkolnego, to dzięki znacznemu wsparciu finansowemu przekazanemu przez firmę Atom Deweloper Sp. z o. o. stał się bardziej przyjaznym miejscem. Uczniowie mogą odpocząć na wygodnych kanapach z kolorowymi poduszkami, gruszkach i pufach. W Kąciku pojawiły się również stoliki z planszami do gier i różne gry sprawnościowe, relaksacyjne kolorowanki, logiczne zagadki, książki i komiksy.

Najmłodsi uczniowie doskonale znają już Kącik i bardzo się im podoba. Dlatego serdecznie zapraszamy również tych starszych do korzystania z niego podczas przerw i okienek!