Uczniowie z klasy 2c przygotowali przedstawienie o bajkowych ekobohaterach

Uczniowie z klasy 2c przygotowali przedstawienie o bajkowych ekobohaterach dla klas 1-3, które miało na celu podkreślenie ważności dbania o nasze środowisko naturalne.

Podczas przedstawienia uczniowie zaprezentowali różne aspekty ochrony środowiska, takie jak segregacja odpadów, dbanie o rośliny i zwierzęta oraz inne proekologiczne działania. Dzieci zaśpiewały piosenkę o ekopingwinku, która zaangażowała wszystkich widzów.

Działanie realizowane w ramach projektu pn. ,, Ekolekcje w ławce i na trawie " dofinansowanego z programu ,, EKOPRACOWNIA - zielone serce szkoły" ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.