Tydzień Uczniowskiej SuperMocy cz.1

W ostatnich dniach lutego odbył się pierwszy „Tydzień Uczniowskiej SuperMocy”. Uczniowie z klas młodszych brali udział w wielu aktywnościach organizowanych przez wychowawców, które pozwoliły im odkryć ich SuperMoce. Przez cały czas trwania akcji wcielali się oni w tajemniczych przyjaciół, tworzyli swoje amulety, podrzucali sobie życzliwe liściki, projektowali maseczki ochronne i samodzielnie przygotowali stroje, a także wykonywali wiele innych superbohaterskich czynności. W ramach podsumowania w piątek odbyła się „Parada SuperBohaterów”, podczas której uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje kostiumy. Drużyna do zadań specjalnych osłodziła jeszcze bardziej ten dzień, rozdając wszystkim szkolnym SuperBohaterom lizaki.

Ten tydzień pokazał, że każdy z nas jest WYJĄTKOWY, a razem możemy WIĘCEJ!

Szczególne podziękowania należą się firmie Paragon Medical Siechnice Sp. z o. o., dzięki której na naszych korytarzach pojawią się gry podłogowe. Dzieci będą mogły wspólnie i kreatywnie spędzać na przerwach śródlekcyjnych i dalej rozwijać swoje SupeMoce.