Szkolna Liga Lekkoatletyczna

20.09.2017 nasi uczniowie uczestniczyli w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Do zawodów przygotowywali ich Pani Kasia Haśkiewicz i Pan Adam Nadbrzeski. Chłopcy w klasyfikacji drużynowej zajęli 3 miejsce (Piotr Gierowski , Wojciech Gardecki , Sebastian Żygadło , Kuba Birnbach) a dziewczęta 4( Emilia Kurzawa , Ola Czyżak, Zosia Hajdaczuk, Karolina Kazimierska). Obie nasze sztafety 4x100m ukończyły zmagania na drugim miejscu.Ponad to zdobyliśmy 3 miejsce w pchnięciu kulą Dastin Wołyński oraz 3 miejsce w biegu na 300m dziewcząt Jagoda Dziambor .W zawodach wystartowali :

Skok w dal dziewcząt : Zosia Hajdaczuk, Dominika Chojnacka
Skok w dal chłopców : Kuba Kaczka, Kuba Birnbach, Wojtek Bednarz

Pchnięcie kulą : Kacper Kończak, Łukasz Jaworek, Dastin Wołyński(3 miejsce)

100 m. dziewcząt : Ola Czyżak, Emilka Kurzawa, Karolina Kazimierska.
100 m. chłopcy : Wojtek Gardecki, Sebastian Żygadło, Piotrek Gierowski.

300 m. dziewczęta : Julka Kucharska
300 m. chłopcy : Dawid Capar , Piotrek Poręba , Oliwier Wójtowicz

600 m. dziewczęta : Jagoda Dziambor (3 miejsce), Oliwia Hubert
1000 m. chłopcy : Kuba Ner , Stanisław Wojtków.

4x100 m. dziewcząt : Ola Czyżak, Emilka Kurzawa, Zosia Hajdaczuk, Karolina Kazimierska(2 miejsce)
4x100 m. chłopcy : Wojtek Gardecki, Piotrek Gierowski, Sebastian Żygadło, Kuba Birnbach(2 miejsce)

Powiązane osiągniecia