Święto Dyni Pumpkin's Day

W dniu 21 października 2016 roku w naszej szkole odbyło się po raz kolejny Święto Dyni Pumpkin's Day. Każda klasa reprezentowana przez grupę 5 uczniów miała za zadanie przygotować i zaprezentować potrawy, których głównym składnikiem jest dynia. Jury w składzie pan dyrektor Cezar Szaligiewicz, pani Elżbieta Chyży, pani Marzena Milian-Boczar oraz pan Ryszard Mrowiec mieli przed sobą nie lada wyzwanie, gdyż pomysłowość uczniów z roku na rok jest co raz większa. Ostatecznie po ciężkich dyskusjach i podliczeniu punktów za smak, estetykę podania oraz dekorację stołu wygrała klasa 2B, drugie miejsce ex aequo zdobyły klasy 1B, 1C oraz 3B, trzecie miejsce zajęła klasa 1A, wyróżnienie natomiast otrzymała klasa 2C.