Świetlicowy Kiermasz Świąteczny

Wczoraj tj. 15.12.2022 r. w naszej szkole odbył się kiermasz ozdób świątecznych i wypieków zorganizowany przez zespół wychowawców świetlicy. Można było zakupić na nim różnego rodzaju ozdoby wykonane przez naszych uczniów i ich rodziców/bliskich, wychowawców świetlicy i nauczycieli. Nie zabrakło również słodkich ciast, ciasteczek, muffinek, pierników itp. Dochód ze sprzedaży wyniósł 2458 zł i w całości zostanie przeznaczony na potrzeby świetlicy m.in. na zakup różnego rodzaju klocków konstrukcyjnych czy gier planszowych. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania i przebieg kiermaszu: - swietliczakom, którzy od dłuższego czasu własnoręcznie przygotowywali artykuły na kiermasz:aniołki, szyszkowe choinki, różne zawieszki, choineczki - rodzicom i dziadkom uczniów za piękne ozdoby i pyszne wypieki - nauczycielom za przygotowanie słodkości i pomoc przy sprzedaży - wychowawczyniom i uczniom klasy 2e i 3c za zaangażowanie w przygotowanie ozdób - uczennicom klas starszych za aktywną pomoc przy sprzedaży ciast - wszystkim nabywcą ozdób i wypieków za wsparcie finansowe. Życzymy spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Wychowawcy świetlicy szkolnej.

Joanna Ruczaj