RELACJA Z PRZEBIEGU VIII SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ

W dniu 17 maja 2019 roku na 2 i 3 godzinie lekcyjnej w auli naszego gimnazjum odbył się

VIII Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej.

Konkurs nadzorowało jury w składzie- p. Anna Tawkin (bibliotekarka), p. Beata Horbal i p. Ryszard Mrowiec (nauczyciele języka angielskiego).

Do konkursu przystąpili uczestnicy, którzy w wyznaczonym regulaminem konkursu terminie dostarczyli podkład muzyczny do prezentowanego przez siebie utworu.

W konkursie udział wzięło 10 wokalistów. Lista uczestników i ich utworów prezentowała się następująco:

1. Grzegorek Joanna (5C SP)- The Chainsmokers “Don’t let me down”;
  2.  Serafinowicz Otylia, Misiewicz Wiktoria (7A SP) -  Billie Eilish, Khalid “Lovely”;
  3. Szwabowski Kacper z chórkiem 3 osobowym w składzie Adamowicz Jędrzej, Tarasiuk Patryk, Zając Karol (3E GM)– Queen „Don’t stop me now”;
  4. Szreter Paweł (3E GM) – 77 Bombay Street “Up in the sky”;
  5. Strzecha Martyna (7B SP) –  Margaret “In my Cabana”;
  6. Ćwirko-Nasierowska Mia (3A GM) - Tom Odell “Another love”;
  7. Szczeciński Cezary (3B GM) – piosenka z filmu The Greatest Showman “Never enough”;
  8. Jakubowska Rozalia (3D GM) – Grace Vanderwaal “I don’t know my name”;
  9. Wolniaczyk Kinga (8A SP) – Xxxtantacion “Changes”.

Po burzliwej naradzie jury przyznało zwycięskie miejsca:

I miejsce - Cezary Szczeciński (3B GM);

II miejsce- Mia Ćwirko-Nasierowska (3A GM).;

III miejsce- Martyna Strzecha (7B SP).

Przyznano również 2 wyróżnienia, które otrzymali Kacper Szwabowski z chórkiem (3E GM) oraz Kinga Wolniaczyk (8A SP).

Występy nagrodzonych osób można podziwiać w video relacjach i zdjęciach zamieszczonych na stronie naszej szkoły.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, odwagi oraz wytrwałości! Pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w naszym konkursie w przyszłym roku.

Organizatorzy konkursu

Beata Horbal i Ryszard Mrowiec