Pumpkin Day - Dzień Dyni

Dnia 27 października 2014 roku w Gimnazjum w Siechnicach odbył się "Pumpkin Day - Dzień Dyni". Pomysłodawczynią tego wydarzenia była pani Barbara Sobieraj. W tym dniu w szkole dominował kolor pomarańczowy, a ponadto odbył się konkurs na potrawy, w których skład wchodziła dynia. W konkursie wzięło udział dziesięć klas.

Dania były bardzo zróżnicowane, od zup po ciasta i babeczki. Jury w składzie: pan dyrektor Cezar Szeligiewicz, pan wicedyrektor Artur Kaliszczak i pani Elżbieta Chyży oceniali prezentację potraw, kreatywność oraz walory smakowe. Pierwsze miejsce zajęła klasa 1a, drugie - klasa 2c, trzecie - 2b, a wyróżnienia otrzymały klasy 3c i 2d.

Atmosfera w auli była bardzo ożywiona. Cieszymy się, że coś takiego miało miejsce w naszej szkole i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.