Pasowanie na Gimnazjalistę - Oddział Zamiejscowy

Dzień 1 października 2010 roku był bardzo ważnym dniem dla uczniów klas pierwszych, bowiem tego dnia odbyło się w naszej szkole Pasowanie na Gimnazjalistę. Imprezę przygotowały klasa IIE i IIF. Przygotowali oni kilka zadań dla "pierwszaków". I tak między innymi musieli przeprowadzić jedną osobę przez slalom używając tylko i wyłącznie kierunków świata. Bardzo widowiskowa była konkurencja tańca całej klasy do utworu Shakiry "Waka waka".

Klasy pierwsze zaprezentowały się natomiast krótkimi programami artystycznymi, które charakteryzowały dana klasę. Imprezę prowadzili Karolina Bednarz i Michał Ruszniak. Dyrektorzy szkoły p. Cezar Szeligiewicz i p. Artur Kaliszczak przyjęli uczniów do grona gimnazjalistów pasując ich symbolicznym ołówkiem. Każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał tego dnia legitymację szkolną i pamiątkowy dyplom.