Ogródek szkolny

Uczniowie klas 1-3 to prawdziwi ogrodnicy!

Odkąd zawitała do nas wiosna, dzielnie wzięli się do pracy w szkolnym ogródku. W ruch poszły grabie, motyki i konewki. Dzieci z radością sieją i sądzą warzywa oraz kwiaty, realizując w sposób praktyczny założenia edukacji ekologicznej. Dzięki obserwacji wzrostu roślin i ich pielęgnacji, dzieci będą uczyć się odpowiedzialności, będą zdobywać także praktyczne umiejętności związane z pracą w ogrodzie.

Serdecznie dziękujemy Państwu Annie i Andrzejowi Kozdrowickim, którzy przygotowali ziemię pod uprawę!

Podziękowania ślemy również w kierunku Hurtowni ogrodniczej Internas z Groblic, która podarowała nam nasiona kwiatów.

Za pomoc w pracach ogrodowych, dostarczeniu sadzonek, podziękowania otrzymują także: pan Łukasz Połednik, pani Marta Tkaczyk, pan Daniel, pan Mateusz, pani Marta, pani Justyna oraz wszyscy Rodzice, którzy swym zaangażowaniem wsparli nasze działania!

Nie zapominajmy o naszym panu Pawle, który codziennie pamięta o podlewaniu - dziękujemy!

Działanie realizowane w ramach projektu, pn. ,, Ekolekcje w ławce i na trawie " dofinansowanego z programu,, EKOPRACOWNIA - zielone serce szkoły" ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.