Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "PANDA"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego PANDA organizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI.

Wśród klas III gimnazjum dyplom wyróżnienia otrzymali Zofia Ekert i Wojciech Haładewicz, którzy zajęli odpowiednio 7 i 9 miejsce na 945 uczestników.

Wśród klas VIII najlepiej napisał Jakub Ciupiński zdobywając 44 pkt na 60, wśród klas VII Jagoda Szczęsna z 50 pkt na 60, wśród klas VI Oliwier Pociecha  i Jakub Stachura, którzy zdobyli po 44 pkt na 60, wśród klas V Bartosz Stanek zdobywając 48 pkt na 60, a wśród klas IV najlepiej napisał Krzysztof Szewczuk zdobywając 42 pkt na 60.

W sumie z naszej szkoły udział wzięło 59 uczniów. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu kompetencji językowych.

Szkolnym koordynatorem konkursu był pan Ryszard Mrowiec.