Mistrzostwa w Sudoku

14 stycznia 2014 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku. Wystartowało w nich 49 uczniów z klas 1 - 3. Najwyższy wynik w szkole osiągnęli Zuzanna Kucharska z kl. 2A oraz Szymon Jabłonka a kl.1D - oboje zdobyli po 23 punkty.

W niedzielę 9 lutego 2014 r. w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się finał III Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku. W kategorii "gimnazja" wystartowało w nim 101 uczniów spośród 1108 osób, które przystąpiły do eliminacji. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów: Zuzanna Kucharska i Melania Mieczkowska z klasy 2A, Dominika Czyżak i Marta Kudryk z klasy 3B oraz Szymon Jabłonka z klasy 1D. Trójka z nich zakwalifikowała się do drugiej rundy finałowej, a Dominika Czyżak także do trzeciej rundy finałowej.