Konkurs recytatorski

26  lutego 2018 r. odbył się Konkurs Recytatorski przygotowany przez nauczycielkę języka polskiego, p. Agatę Suty ( we współpracy z polonistami). W jury konkursu zasiedli p. Katarzyna Bocian - Woźniak , p. Anna Tawkin, p. Agata Suty. W konkursie wzięło udział 14 uczniów naszej szkoły. Jak co roku, dobór repertuaru był dowolny, uczniowie mieli pełną swobodę w wyborze prezentowanego utworu. Młodzież była oceniana według czterech stałych kategorii: dobór repertuaru, interpretacja tekstu, dykcja, ogólne wrażenie artystyczne.

W kategorii recytacja :
I miejsce zajęła Paulina Grendysz z klasy III c
II miejsce zajął Dawid Wójcik z klasy II b
III miejsce zajęła Yelyzaveta Kovalenko z klasy III b

W kategorii poezja śpiewana

I miejsce zajęła Dominika Stachów z klasy III b

II miejsce zajął Jakub Ner z klasy III e

Wyróżnienia otrzymali:
Iga Bartczak

Kuba Kaczka

Amelia Szukowska

Laureaci konkursu: Paulina Grendysz, Dawid Wójcik i Dominika Stachów wezmą  udział  w etapie powiatowym Konkursu Recytatorskiego w Siechnicach, który odbędzie się 2 marca 2018 r.

Powiązane osiągniecia